Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a barátom egy fél év után megváltozott, azelőtt kedves volt, és mindig szépeket mondott nekem, bókolt. Már nem bókol, de viszont azt mondja, hogy szeret, de igazán sokszor csak veszekedés után mondja mennyire szeret.

Ha én kérek tőle valamit sokszor meg sem teszi, mert én el vagyok már így is nagyon kényeztetve. Sokszor azt mondja rám semmirevaló és lusta vagyok, pedig a kajáját is mindig elkészítem, illetve be is viszem a szobába.

Ha valamit mondok neki, akkor szerinte én már bolond és őrült vagyok, ő azt szeretné ha sose veszekednék vele, meg ha szépen viselkednék vele. Mert ő csak egy olyan emberrel tervezi a jövőjét, aki szépen bánik vele. Legutoljára azon vesztem össze vele, hogy változtatott a megbeszélt programon. Egy jó párszor előfordult már, hogy az utolsó időpontban mondta le a talit. Szinte mindig megemlíti, hogy ő mennyit költ rám, nem értem miért, mert én soha nem mondom neki mit vegyen nekem. De azt is előszeretettel mondja, hogy én milyen keveset költök rá, ő meg mennyivel többet rám.

Én mindig szép hangnemben mondom el neki, ha valami nekem nem tetszik, ő meg valamikor olyat mond nekem, hogy ne pof@@@@zzak. De ezek ellenére meg sokszor mondja hogy szeret.



2022. máj. 7. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál. Azt akarja, hogy háziasszony legyél, aki mindent a párja elé rak.


A veszekedés utáni "szeretlek" dolog meg, szerintem bűntudat keltés miatt van.

2022. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hapsi valami kisebbségi vagy esetleg szomszéd országból való?


Mitől ilyen durva mint a pokróc?


Kidobnám a papucsát is vágnám utána!

2022. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Narcisztikus szemelyisegzavaros.Sajnos ezekkel nem megy se a kapcsolat,se a munka.


Ahogyan irtak elottem a buntudatkeltes az egyik eszkoze.Rad haritja a sajat felelosseget is.


A szeretlek szoveg pedig csak kimondott ures szavak,amikkel droton akar teged rangatni.


Tedd ki/menj el tole minel hamarabb es minden kapcsolatot szakits meg vele hirtelen Kepes nagyon sokat artani,tedd meg mig nem keso.

2022. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon, nagyon sokadjára kérdezed meg. Mit remélsz ezektől a kérdésektől, kérdező, miért nem hagyod ott? Egyszer válaszoljál már erre a kerdésre. Miért nem hagyod ott???
2022. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem hagyja ott kedves 4 es, mert sajnos mindíg az ilyen férfiaknak van szerencséjük.

Az ilyen utolsó mocsokládáknak, akik nem érdemelnének nőt.

Akik meg szépen és jól bánnának a nővel, azoknak meg nincs nő, mert nem igazán szerencsések.


Van ez a mondás, hogy akinek nincs az ácsingózik, akinek van, az meg nem becsüli meg.

2022. máj. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!