Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó vagy hozzám, ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó vagy hozzám, ez a mondat miért születik meg a nőkben?

Figyelt kérdés

- Miért baj az, ha egy kapcsolatban semmi veszekedés nincs mert minxen meg tudunk oldani?

- Miért baj az, hogy képes vagyok lemondani dolgokról hogy neki jó legyen?

- Miért baj az, ha képtelen vagyok megütni a nőt se az életben, se az ágyban mert SZERETEM?


Épp most mesélte kollégám, hogy a nő azért szakított vele mert "túl jó volt hozzá"


A nő szándékosan generálta a veszekedéseket mert mint kiderült később mert maga mondta el, neki ez jól esett.


Miért?



2021. aug. 4. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is kaptam már meg szakításnál, hogy túl jó vagyok hozzá. Mondjuk pont a szakítással bizonyította be,hogy igaza van.
2021. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus szakítós szöveg.

Nálam sokkal jobbat érdemelsz.

Biztos találsz majd olyat aki méltó hozzàd.

2021. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 Egy rangsort fel lehetne belőle állítani. Én javaslom még a "nekem most nem kell kapcsolat" címűt.
2021. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Rá kell jönnöm, hogy mit is akarok az életemtől" :D eddigi best.
2021. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Van olyan férfi munkatársam, aki erre panaszkodik. Az az igazság, hogy ő a világ legunalmasabb embere. Minden nap elmeséli a nap fénypontját, például, hogy elment a postára vagy elmosogatott. Azt várja, hogy ettől hanyatt essenek a nők, hogy ő milyen házias meg önálló. Csak az a baj, hogy minden nap dicsérni valakit a semmiért rémesen fárasztó.

Ha nincs veszekedés, az azért van, mert neked vagy nincs véleményed, vagy annyira uralkodsz, hogy esélyt sem adsz a probléma olyan megoldására, ami a másiknak is jó.

Az nem baj, ha nem ütsz meg nőt, de ez is alapvető dolog. Kivéve szex közben, azért egy jól elkapott popsira mért ütés eléggé be tud vadítani, semmi köze az agresszióhoz, nem is fáj.

2021. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Tartsunk szünetet, hogy át tudjuk gondolni a kapcsolatunkat." = Van egy pasi akivel kurnatmám magam, de miattad nem jön össze a szex.
2021. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "Túl jó vagy hozzám" csak tapintatoskodás. Valójában azt akarja mondani, hogy boldogtalan és nem veled képzeli el az életét. Megbántani viszont nem akar. Ennyi a dolog kb.
2021. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

A férfiakban ugyanúgy megszületik, de nem azt jelenti, aminek látszik.


A valós jelentése: "Jó ember vagy, nem akarlak megbántani, de boldogtalan vagyok melletted."


Egyébként az sem jó, főleg nem TÚL jó, ha valaki folyton megalkuszik. Ugyanis előbb-utóbb minden megalkuvó emberből kitörnek az elfojtott vágyai, sokszor passzív agresszió (látványos sértődés, puffogás, bűntudatkeltés) vagy akár nyílt agresszió formájában is.

2021. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Mert ő nem olyan jo.


Nem azonvan a hangsuly ebben a mondatban, hogy tul jo vagy, hanem azon, hogy hozzá.


En általaban annak mondom akit nem szeretek úgy annyira.

2021. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan feszkózik = nem szereti

Túl jó vagy hozzám = cuki vagy meg minden, de nincs meg a kémia és még túlságosan is lementél papucsba


32N

2021. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!