Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem külföldi munkát kapott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem külföldi munkát kapott, fél év múlva már havi 2-3 millió forintos fizetéssel. Nos én egyfelől örülök, másfelől be vagyok szarcsizva. A gazdag kanok egy idő után a sztriptízbárban kötnek ki, ott bandáznak meló után. Mennyi okom van félni?

Figyelt kérdés

Igazából ő mát kinn is van 2 hete, hamarodan csatlakozom hozzá, külföldön fogunk lakni. Még nincs gyerekünk, friss házasok vagyunk. Eddig még nem volt nyoma dem hűtlenségnek, de jön a pénz, lesz gyerek, és hát minden gazdag kan nőkre szórja el a lóvét... Ezért nem hogy aggódok, de félek is.

Egy ismerősöm azt tanácsolta, hogy az okos feleség tesz róla, hogy otthon menjen el a pénz, és akkor a férfinek anyagilag nem marad lehetősége nőzni. Nem tudom, én ilyenekre gondolni sem akarok.


2022. máj. 8. 19:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

*hamarosan

* dem = sem

2022. máj. 8. 19:18
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés amit pasi írt. A "kan" kisebbségiek által kedvelt szóhasználat nem épp egy felsővezető feleségének a szóhasználata vagy nem épp egy 2 v 3 millát kereső pasi feleségének a szóhasználata. Aki 3 millát keres az vagy IT vagy mérnök vagy valamilyen felső vezető. Untasd a haverjaidat a kamu kérdéseddel. Ne minket.
2022. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért ilyen proli a felfogásod. Másban is meg lehet találni az életben az értelmet, mint a céltalan pénzszórásban, vagy céltalan nőzésben. Azoknak jár állandóan a pénzköltésen, vagy a nőzésen/pasizáson az agya, akiknek nincsenek magasabb rendű céljaik, vágyaik az életben vagy nem találtak valódi célt a létezésüknek, csak a különböző jellegű pillanatnyi örömök halmozását.
2022. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Ha nagyon aggódsz, akkor hívd a 116-123-as telefonszámot! (Éjjel-nappal lelkisegély szolgálat.)


Ha bizalmas viszonyban vagy valamelyik rokonoddal - ez lehet a saját szüleid részéről nyújtott segítség vagy a férjed szülei... esetleg ott is lehet ötlet.


Egyébként meg tudom ajánlani a családsegítő szolgálatot (minden lakossági területhez tartozik egy ilyen központ.) A Magyar Máltai Szolgálatnál is szokott lenni ilyen lehetőség Budapesten.


Bízzál benne, hogy valamiképpen meg fog oldódni ez a probléma!

2022. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első gondolatom az volt, hogy ezt pasi írta.
2022. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit fura a megfogalmazás, de ettől függetlenül felesleges aggódni.

2 hét nem a világvége és elvileg nemsokára te is mész utána.

Szerintem egy okos feleség pontosan tudja, hogy mivel tartsa maga mellett a férjét... :,D

2022. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pasi irta. Kanok. Édes istenem 🤦🤣
2022. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
Mit izgulsz,eddig is csajokhoz járt.Ugye nem gondolod hogy kibírja dugás nélkül.
2022. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
2 millió kint nem nagy pénz, ha nőkre szórja, éhenhalnatok.
2022. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Amellett, hogy szerintem is pasi írta ki a kérdést, és full kamu, én azért komolyan is válaszolnék.

Ha a pasi megbízható, akkor tökmindegy, hogy havi 200 ezret vagy 200 milliót hoz haza (most csak a referencia kedvéért :D ), nem a pénzen fog múlni a hűsége. Ugyanúgy elverheti a minimálbért is szriptízbárban (vagy inkább kocsmában és útszéli prostikra, de érted), mint Lölö teljes vagyonát.

2022. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!