Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem külföldi munkát kapott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem külföldi munkát kapott, fél év múlva már havi 2-3 millió forintos fizetéssel. Nos én egyfelől örülök, másfelől be vagyok szarcsizva. A gazdag kanok egy idő után a sztriptízbárban kötnek ki, ott bandáznak meló után. Mennyi okom van félni?

Figyelt kérdés

Igazából ő mát kinn is van 2 hete, hamarodan csatlakozom hozzá, külföldön fogunk lakni. Még nincs gyerekünk, friss házasok vagyunk. Eddig még nem volt nyoma dem hűtlenségnek, de jön a pénz, lesz gyerek, és hát minden gazdag kan nőkre szórja el a lóvét... Ezért nem hogy aggódok, de félek is.

Egy ismerősöm azt tanácsolta, hogy az okos feleség tesz róla, hogy otthon menjen el a pénz, és akkor a férfinek anyagilag nem marad lehetősége nőzni. Nem tudom, én ilyenekre gondolni sem akarok.


2022. máj. 8. 19:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Ereztesd vele, hogy meg ez is keves lesz. Egy 120 nmes ujepitesu lakas 80 millio, gyerek koltsegei, gyerek tandija, eletbiztositasok, kocsi es kocsicsere 8 evente, gyereknek lakasonero...stb. es persze kezdjed el kolteni a penzet kozmetikusra, fitneszteremre, ruhakra, iratkozz tanfolyamra es legy kedves a szinten gazdag baratokkal hadd higyje hogy flortolsz veluk. Na meg az ilyen nok masodik gazdag ferje is az elso ferj haverjai kozul kerul ki, lasd sarka kata. Hajdu haverja vette el, elszerette mert hajdu felrekurt, de kata mindig a szexi jo no oldalat mutatta a haveroknak. Fel is figyelt ra a pasas es mikor latta hogy hajdu cseszi szet a hazassagat, egybol lecsapott a nore. Es meg gazdagabb is a pasi mint hajdu. Te is fogd fel igy, gazdag ferjed gazdag haverjai elott illegesd magad, igy meg jobban is jarhatsz mint a mostanival. Akar a fonokenel is bevagodhatsz. Csak adj a kulsodre es jo legyen az imiged.
2022. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

Vegyen meg lakasokat,adjatok berbe.

Aztan a sajat lakast ujitsatok. Az viszi a penzt.

Plasztikai sebeszhez is jarj.

2022. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ez a kérdés ha igaz, emlékeztet engem egy elég kifejező, és jelen kérdés esetében erősen adekvát latin szólásra, amely így hangzik: "Asperius nihil est humili, cum surgit in altum". Serkéből lett tetű jobban csíp...
2022. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő mióta használ ilyen szavakat, hogy "kan", "lóvé"?


Te vagy pasi vagy vagy valami melegítőnadrágos, hegyes műkörmös proli.

2022. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
Ja, most csinaltass a penzebol babapofit magadnak. Egy orrmutet 1 milla.
2022. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy burkoló vagy mérnök lesz az Audinál. Nem mindenki jár sztriptízbárokba ennyi pénzzel, van aki kevés pénzzel is jár #€rvázni és van aki sokkal se.
2022. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A pénz megváltoztatja az emebreket.

Exemmel(volt vőlegényem)jártam ugy pórul, mikor neki beütött a nagy karrier, és hirtelen dőzsölés lett, hogy nem a családi ház terveink voltak már a tervei hanem uj kocsi kell, meg hajo, meg uj nő..


"Adj hatalmat az emberek kezébe es megtudod ki milyen"(szószerint nem tudom idézni)

2022. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A kedves kérdező kiírta a saját, számára az élete beteljesülését jelkepező dolgokat.:):)

Ébredj Pistike!;)

2022. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Forog a gyomrom a 'gazdag kan' kifejezéstől, tényleg visszataszító. Dehogy vagy te nő.
2022. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"minden gazdag kan nőkre szórja el a lóvét"

"Egy ismerősöm azt tanácsolta, hogy az okos feleség tesz róla, hogy otthon menjen el a pénz, és akkor a férfinek anyagilag nem marad lehetősége nőzni"

Ez annyira életszerűre és természetesre sikeredett, hogy felterjeszteném Pulitzer-re.

2022. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!