Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
97%

Általánosítás, általánosítás, feszültségkeltés, "van feleségem, tökéletes, de azért ide jövök leszólni másokat" romboló diskurzus.

Köszönjük.

2021. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a Pennyben krémesebb a vajkrém, mint a Tescoban. Ezért azt veszem, ami a Pennyben van. Nem nyafikázom róla a neten.


Megint ott tartunk, hogy ha valaki boldog és elégedett, mi a szarért törődik a rossz dolgokkal? Mintha nem is lenne boldog, és kamuzna, csak be akarna szólni azoknak, akiket lenéz, mert nem szopják tövig. Csak egy elmélet.

2021. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 anonim ***** válasza:
96%
Újabb hülye rinya.
2021. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/133 anonim ***** válasza:
94%
No és hol van ez a csodálatos ország? És Magyarországon mennyi tapasztalatod van? Csak mert amiket itt felsoroltál, azok személyes és egyedi dolgok, nem nemzetiséghez kötöttek. Én pl azt látom mindenütt, hogy a házimunka nagy részét még mindig a nők végzik a saját munkájuk mellett is, és olyat sem láttam, hogy csak a férfi egzisztenciáján osztoznának, pedig nem vagyok már mai csirke. Nekem is van sok külföldi rokonom, a férjem is külföldi. Ő pont azért ismerkedett világ életében számára külföldi nőkkel, mert úgy volt vele, hogy csak ír nőt nem akar soha. Kb ugyanezeket mondta el az ír nőkről,mint te a magyarokról. Neki is azt mondtam, amit neked: rossz nőkkel ismerkedtél.
2021. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 anonim ***** válasza:
95%

Ez ugyanaz a legenda, mint a "Bezzeg a nyugati férfiak!" történet, csak fordított nemekkel.


Miért utáljuk ennyire saját magunkat és a nemzetünket, mi magyarok...? Ez valami fétisünk lenne?

2021. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/133 anonim ***** válasza:
98%

"Több barátnőm és a feleségem is külföldi."


És tudnak egymásról? xD

2021. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 anonim ***** válasza:
98%
Neked mi a jó abban, hogy napi szinten itt hazudozol a gyakorin?
2021. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 anonim ***** válasza:
0%
Érhető , hogy jobbak ! Egy nyugat-európai nőnek nem nagy dolog egy éterem vagy a tengerpart mivel míg a magyar nő a mocskos média és a szegénység miatt ilyenekkel akar kitűnni közösségi oldalakon, addig a nyugati nő pont az ellenkezőjét kedveli jobban egy kis büfé és sétálgatás, míg a magyar nő ide menjünk, oda menjünk végig magát fényképezgeti meg a tájat és hol marad az emberi kapcsolat , jah tudom az esti szexel le tudva meg egy kis simivel ..
2021. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/133 anonim ***** válasza:
99%
Mikor magyar faszik az ápoltságról beszélnek, az lol.
2021. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 anonim ***** válasza:
98%

Mi van?


Először a külföldi nőknek jobb az országának az anyagi körülményei, ergo ők is jobb pénzügyi körülmények között élnek. Ergo tudnak is magukkal foglalkozni.


A magyar nők hátsója alá mindent tenni kell??? Főzni kell nekik???


Hol?

2021. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!