Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3eves parkapcsolatban ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3eves parkapcsolatban ti hogy fuznetek szorosabbra a szalakat?

Figyelt kérdés
Megprobalom tomoren leirni.A parom 39eves,van egy gyereke akivel hetfotol vasarnapig egyutt van napi 4oraban.Nekem van egy gyerekem ,en 35eves no vagyok.A parom altalaban este 10korul jon at hozzam.Illetve 2-3havonta 1x 4-esben vagyunk a gyerekekkel kozosen egy delutant.Egyebkent akkor vagyunk egyutt hosszabb idot amikor nem dolgozunk es a gyerekek oviban vannak.A szuleink nem tudnak segiteni kozos lakasban.A paromnak van lakasa de eladni nem akarja,kiadni sem es azt sem h oda koltozzunk mert a gyereke feltekeny mindenhol mindenkire mindig.Szeretne kozos gyereket amin kb egy eve probalkozunk.De engem nagyon zavar az h azt mondja h ha meglesz a baba akkor lesz majd valahogy..Nem tudom h h lesz..Alberletben gondolkoztunk de azt az utolso pillanatban vissza mondta
2022. máj. 8. 19:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen bizonytalan körülmények közé nem vállalnék gyereket. Előbb tisztázzátok ezt!
2022. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem lehet.Probaltam mar vele megbeszelni.Azt mondta h tulkombinalom az eletet.Majd lesz valahogy
2022. máj. 8. 19:41
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne vállalj vele, könyörgöm legyen eszed!!! Ha annyira akar gyereket tőled először rendezze a dolgait!
2022. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen belevállalni egy gyereket a vakvilágba nem túl érett...
2022. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod lehet pont ez az oka, hogy nem jön össze a baba, mert benned ott vannak a kételyek. Amik egyébként jogosak. Biztos, hogy egymásnak valóak vagytok?
2022. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, csak dugópajti vagy. Ő éli a maga életét ugyanúgy, mint korábban, te pedig csak időtöltés vagy a számára.
2022. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nagyon nyomaszt ez a bizonytalansag.Szeretnem en is a babat de nem igy.Hanem ha legalabb egy lakas van.Azt mondta h felvesszuk a babavarot es abbol kipotoljuk amit kell.De ez nekem igy még mindig csak a levegoben log.Arrol nem is beszelve h minden sikertelen honap utan ostorozza magat.Es azt vagja a fejemhez h biztos amiatt nem sikerul a baba mert nem akarom
2022. máj. 8. 19:47
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér és unoloműzőnek, ingyenpunc; nak használ, olvasd már egy párszor amit ide leírtál nekünk!!! Elég retardáltul hangzik.
2022. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva, ha nem akarsz egyedülálló 2 gyermekes anya lenni, akkor nem válalsz gyereket vele. Ugyanis a gyereke még jobban féltékeny lenne a tesóra, amit szintén nem tudna kezelni.....
2022. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a kifogás, hogy a gyereke mindenkire féltékeny. De majd ha ott leszel te+ egy újszülött, akkor biztos nem lesz🙄Lássál már ki a rózsaszín szemüveged mögül! Kérdezd meg, akkor hogy tervezi kezelni ezt a féltékenységi kérdést? Mert akkor azt most is megtehetitek, csak szólok.
2022. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!