Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el, hogy szeretem? Miért keresi a negatívumokat?

Figyelt kérdés
Párommal régóta ismerjük egymást, volt több kalandunk mielőtt komolyra fordultak a dolgok. Biztos vagyok benne, hogy nagyon szeret és sose viszonyult még így senkihez. Mostanában elég sokat vitatkozunk, régebben ezek a viták előrébb vitték a kapcsolatot, mivel ő azért vitatkozott, mert így nyilvánította ki mire vágyik, ezeken én változtattam, de én meg a vitákat bírom nehezen, ezen sajnos nem sikerült változtatnia. Manapság azt veszem észre, hogy a vitáink nagy része azért van, mert ő nem bízik abban, hogy én is szeretem. Általában igazat adok neki és megyek békülni. De most nem tudok neki igazat adni, mert egy olyan eseményről van szó amit már én régóta terveztem azonos nemű barátaimmal és őt is beavattam. De most őt nagyon zavarja, hogy én nem tudom vele tölteni azt az időt. Közre játszik, hogy egy barátomat ő nagyon nem kedveli és ő gyakran szeretne velem időt eltölteni, programokat tervez ami esetleg a párom terveit áthúzza. Nem tudom mi tévő legyek nem bírom a sok feszültséget és vitatkozást. 22 és 25 évesek vagyunk

2022. máj. 9. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Nem bízik benned és nincs elég önbizalma. Hiába hajtogatod neki, hogy szereted meg imádod. Ha eddig nem hitte el ezután sem fogja. Neked kell eldönteni, hogy megéri e ez a sok feszültség ilyen fiatalon vagy sem. Nekem is volt már ilyen kapcsolatom. Rájöttem, hogy nem éri meg.
2022. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál túl sok infót, csak ködösítést. Ennyi alapján esetleg az sejthető, hogy túlságosan ragaszkodik hozzád a párod, nincs saját élete.


De lehet tényleg gyökér a "programszervező barátod" és direkt kelti a feszültséget. Ha ellenkező nemű, lehet hogy akár az a célja, hogy szakítsatok.


Lehet mindkét eshetőség valós, tehát ő is és a párod is gyökér.


"mert ő nem bízik abban, hogy én is szeretem"


Ha így áll hozzád, sosem fog bízni benned. Bármit csinálsz, nem lesz elég, mindig lesz kifogás és ok a veszekedésre.


Részleteket nem írtál, de érződik hogy el vagy már fáradva és rettegsz. Talán ezt a kapcsolatot elkéne engedni, te tudod.

2022. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, miért jó ez a körmönfont megfogalmazás, hogy még azt se lehet tudni, melyikőtök a lány, melyikőtök a fiú.
2022. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
párom a fiú én lány, a barátom szintén lány
2022. máj. 9. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön a feltekenykedes, aztán hogy szabályozni akarja kivel és hova mehetsz, leépíti a te onbizalmadat is és aztán meg lehet bántalmazni is fog.
2022. máj. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!