Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban (de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban (de még nem együtt élve) elmondanátok a párotoknak azokat a negatívumokat amiket a szüleitek mondanak róla?

Figyelt kérdés

Néha ha feljön a pénz téma, nagyon tudnak mártírkodni a "szüleim" (anyukám meg a nevelőfaterom), hogy nekik semmire nincs soha, de rajtam és a tesómon kívül mindenre lazán költekeznek. Kutyapanzióra előbb hajlandóak voltak kiadni pénzt, mint a vitaminjaimra amiket muszáj szednem.. (önálló keresetem meg még nincs)

A párom vesz meg nekem egy csomó olyan dolgot, amiket a szüleimnek kellene megvennie nekem...

A lényeg, hogy a párom vett egy drága hangszert a nevelőapámtól, és mivel a párom sem keres még túl jól, (most váltott munkahelyet és nyakig ül az adósságokban) csak pár ezresével tudja kifizetni, amibe simán bele is egyezett itthon mindenki. Most viszont, hogy az új munkahelyére is hogy össze szedje magát, csomó pénzt kapott a saját családjától is kölcsön, akik jobban rászorulnak, hogy vissza legyen fizetve, előbb nekik kezdte el vissza adni a pénzeket.


Viszont nálunk meg elmaradt az utolsó 2 részlet fizetése, amit már hetek óta az arcombavágnak, hogy mikor fizeti már ki nekik a párom azt a pénzt. Már utálok itthon lenni, amikor a nevelőfaterom is itthon van, mert a szia után ez az első, hogy mikor kapja már meg azt a pénzt, mert ő már arra számított, hogy már el lesz küldve velem, vagy a párom végre elhozza... Aztán a nevelőapám meglátott egy étrendkiegészítős dobozt a szobámba, megnézte az árát, ami még rajta volt, és megkérdezte, hogy honnan van. Mondtam, hogy a páromtól kaptam, erre közölte, hogy "jahogy ez egy részlet ára lett volna.. nembaj, hogy nem fizette... de azért nem ártott volna..." és ezt így flegmán...

De egyáltalán nincsenek a szüleim rászorulva, amit az is jelez, hogy a héten megy tetoválására elszórni a nevelőfaterom csak úgy 50ezer forintot, ami múlt héten jutott eszmébe, hogy most azonnal kell neki..

10ezer forinton megy a vita.. De én már nem merek semmi ilyet elmesélni a barátomnak, mert amikor velem sóherkednek, már attól ideges...


Ti elmesélitek az ilyen dolgokat?

Köszi L20


2014. aug. 25. 23:43
 1/1 anonim válasza:
Nehéz kérdés, én a helyedben finoman utalnék a dologra, végülis a szüleidnek jár az a pénz
2014. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!