Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak számomra abszurd, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra abszurd, hogy szakítás/elköltözés után még ilyen helyzet simán előfordulhat az exével?

Figyelt kérdés

A pasim már kb. fél éve nincs együtt a volt nőjével, akitől van egy (sérült) gyereke. Ő jött el a közös lakásból, most vett ki valami picit, nem voltam még nála. (Ezek után nem is leszek.)

Mindig is gyanakodtam, hogy valami nem teljesen kerek a történetben és csak nálam tiszta az asztal úgymond.

Egy ideje nem találkoztunk személyesen, mivel nekem vizsgák jönnek, de gondoltam, most hétvégén pár óra belefér, az idő is jó lesz végre.

Erre közli, hogy jönnek a szülei a hétvégére messziről meglátogatni az unokájukat, és a volt csaj lakásába mennek, a pasim pedig szintén odamegy … Ott tölti a hétvégét, ahol együtt éltek hárman. Annyi csak, hogy az ex nő szombat este nem lesz otthon, megy valahova.

A durva az, hogy a pasim számára ez teljesen normálisnak tűnt, nem is értette, én min akadtam ki.

Elég egyértelmű, hogy amit itt művelnek, abból rendszer lesz, úgyhogy szakításgyanús a sztori részemről.


2022. máj. 9. 22:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem kezdenék olyan pasival, akinek gyereke van. Nyilván alap, hogy nem tilthatom a gyerektől, joga van az apjához. De nekem ez nem kell, hogy folyamatosan legyen egy másik élete, és a mi közös életünk csak a második helyen szerepeljen.
2022. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Én is pont így gondolom már.

Nem kell ez nekem, mintha két élete lenne …

2022. máj. 9. 22:57
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Én lehet várnék még a szakítással (bár te érzed úgy, hogy akarsz-e). Most "így jött ki", hogy a nagyszülők unokáznának, és nyilván ő is szeretne a gyerekével lenni. Hétköznap nem lehet megoldani, hogy nála vagy nálad töltitek az estét vagy vizsga előtt/után randiztok valahol?
2022. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#3

Itt az a baj, hogy a nőhöz mennek a pasim szülei és együtt lesznek ők öten …

Nem az új albérletébe viszi a gyereket és nem oda hívja a szülőket.

Miért?

2022. máj. 9. 23:10
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem két élete van, csak foglalkozik a gyerekével. Sajnos ez jár azzal, hogy szülővel jön össze valaki. Most az lenne a probléma, hogy úgy érzed, hogy az exe még képben van? Nem összejárogatnak, sőt azt írtad a nő otthon sem lesz.
2022. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
#4 Ezt a párodtól kellene megkérdezni. Bármi oka lehet, nem kell egyből rosszra gondolni. Lehet hogy az ő lakása nem akkora, ahol a gyereke meg a szülei kényelmesen le tudnak egy helyre ülni. Beteg gyerkőcnél azt is el tudom képzelni, hogy "csak otthon tud meglenni" és nem szereti elhagyni a megszokott környezetet.
2022. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6

Számomra ez az egész elfogadhatatlan.

Én sem okozok neki rossz érzést semmivel.

2022. máj. 9. 23:22
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Pedig sajnos ez van, ha gyerekes emberrel kezdesz. Mindig ott lesz a gyerek, akivel vagy így vagy úgy, jár az is, hogy valamilyen kommunikáció lesz az ex-szel. Ezzel nem neked akar a párod rosszat okozni. Sőt, teljesen jófej apa, hogy hiába mentek szét a nővel, ő a gyerek életében marad és látogatja is. Nem várhatod el, hogy miattad hanyagolja a gyerekét. És itt neki a gyerek a fontos, nem a gyerek anyja.
2022. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
En azt nem ertem, te min akadsz ki. A gyerek nem arvult el, csaladi talalkozo. Nem mellekes elem, hogy a no nem lesz ott. Megis, mit gondoltal, te leszel a diszlet a gyerek eleteben? Hagyd is ezt a szerencsetlent, hadd talaljon valakit.
2022. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Mert azt gyanítom, nincs vége köztük teljesen.

Közben kiderült, Anyuka nyáron egy hétre jön, szintén az ex lakásába …

2022. máj. 9. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!