Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokat veszekedtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat veszekedtem a párommal és megromlott a kapcsolatunk, van esély helyrehozni?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, de a munkája miatt csak ritkábban tudunk találkozni, ami zavar engem. Már mondtam ezt neki, de nem tud mit csinálni, minden szabad idejét velem tölti így is, de hozzám költözni még nem akar. Ezek után én sokat hisztiztem emiatt és féltékenykedtem, gondolván hogy biztos van még valakije… Eléggé túltoltam a drámázást és érzem rajta, hogy megváltozott valami, amikor beszélgettünk erről mondta, hogy szeret, de most elég vegyesek az érzései, soha nem adott okot hogy féltékeny legyek és ő nem olyan hogy több vasat tart a tűzbe. Azóta nagyon rosszul érzem magam, félek mondani vagy írni neki bármit is, mert nem akarom zavarni, az önbizalmam a padlón, próbálok cukiskodni, de már nem küldi tonnaszámra a szivecskéket csak 👍 és ennyi. Menthető még valahogy ez a helyzet? Pénteken fogunk találkozni legközelebb.
2022. máj. 10. 10:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 28 évesek vagyunk
2022. máj. 10. 10:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó hisztis a párod! Érthető hogy így érzel ha eddig nem volt ideje rád.
2022. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de ha mind a 2 ember akarja, akkor igen.
2022. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy valami biztos: hisztivel nem lehet elérni, hogy több időt akarjon veled tölteni vagy összeköltözésen gondolkodjon. Esetleg munkahelyváltáson ahol több ideje lehet rád. Ezzel a hozzáállásoddal csak távolabb kerül tőled.
2022. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fel év alatt ennyire rossz a helyzet, én elgondolkodnék a szakitason.

Mi három hónap után költöztünk össze, mert a munka és a suli mellett csak kevés időnk volt egymásra, ezért megléptük


23N

2022. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!