Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időt kért, egyedül szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért, egyedül szeretne lenni. Van még esély?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy a párom vasárnap időt kért, mert halott az egyik barátnőjétől olyat ami nem igaz.

Majd felhívtam elmagyaráztam neki a helyzetet, de elhatározva érezte magát, hogy szakítani akar.

Másnap reggel felhívtam, do ott már szünetet kért, ne keressem stb.

De a napokba Érdeklődik utánam.

EgYütt leszünk még? Megnyugszik vajon? Nagyon hiányzik.



2021. nov. 17. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy nő ilyent mond, akkor ott már más van. Tapasztalatból mondom! Ha nem lenne más csak Te, akkor ott nem lenne időre szüksége, hanem kb. 5 perc alatt rendezné veled a konfliktust. Itt már most kettő vagy több között nézegelődik.
2021. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Sima drámahelyzet van. Bele lehet menni, de értelme nem sok. Ilyenkor ő dönt, ami vagy jó neked vagy nem. Ilyen helyzetben hadd szenvedjen, ha a saját szenvedésedet akarod csökkenteni, akkor nem keresed.


Sajna az időkérős dráma többnyire azt jelenti, hogy van egy jelölt, aki valszeg a helyedre lép. Ne nagyon reménykedj, hogy más lesz.


Azért egy kérdést megér a dolog.

2021. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkati kérdés, hogy ki hogy viseli ezt a játékot, van akinek létfontosságú, hogy mindig drámázzon, még akkor is, ha szenved benne.


Aki nem szereti, annak meg az a legjobb, ha teljesen zárja ezt a vonalat és csak a döntést hallgatja meg.

2021. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy előnye lehet a drámának: úgy mehet vissza hozzád, hogy nem érzi magát kiskutyának. Ezt lehetne hangsúlyozni, hogy nem kell ettől tartania.
2021. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉN mondjuk nem pucsolnék egy olyan embernek, aki más szavát simán elhiszi, az enyémet meg kétségbe vonja.
2021. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez természetesen egy értelmes érv, de a drámabajnokok hangulata nagyon ingadozó, éjszaka eszébe jut, hogy keveset foglalkozol vele és már vége is. Hirtelen döntés, makacskodás, érzelmi vasút. Panasz, hogy szenved.
2021. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!