Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tervezzek így előre ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tervezzek így előre ha ő sose mondja mit szeretne?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal, 6 éve lakunk anyósoméknál. Külön ház, közös udvar. Kezdetektől mondogattam a páromnak, h szeretnék saját lakást. De ő csak bólogat “persze szívem, úgy lesz szívem”, mint a házasság is mikor szóba hozom, “rendben életem akkor majd pénteken bemegyünk az okmány irodába és kérünk időpontot”, persze ezekből semmi nem lesz. Max ha nem erőltetem h rendben akkor ma van péntek te mondtad menjünk. Most is kinéztem egy kisházat most baromi jó áron adják mondtam is, h erről nem szeretnék lecsúszni, de ő azóta lapít mint szar a fűben. Megint csak a szokásos maszlaggal jön. De csinálni nem csinál semmit. Úgy érzem mintha ebben a kapcsolatban ő csak egy utánfutó lenne, nincs saját véleménye mindig azt mondja amit hallani akarok, oda megy ahová én mondom. A ház vásárlás is egy tök nagy lépés lenne. Megbeszéltük, h felhívjuk őket és megnézzük. Nem lett belőle semmi mert én nem mondtam, h na akkor most felhívom hétvégén megnézzük. Nekem ez azt sugallja, h ebben a kapcsolatban csak én akarok haladni előre.

27L


2022. máj. 10. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a pár mondatból nekem is az jön le, hogy itt csak te akarsz haladni. Ő elvan veled anyuéknál. Pont. Nem szeretne se nősülni, se közös házat venni. Neki ez így marha kényelmes.
2022. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a nyaralásoknál is ugyanez van. Én döntöm el hova mennyi időre, én foglalom, én szervezem. Ő csak úgy van, mert neki minden jó amit én csinálok. Ha én nem foglalok akkor nem megyünk nyaralni.
2022. máj. 10. 13:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Mikor ezt próbálom vele megbeszélni, h én ezt így látom és érzem, akkor teljesen kikel magából, lehülyéz és ott lebegteti a telefont, h akkor most hétvégén elintézünk mindent. Persze nem lesz belőle semmi addigra lenyugszik és azt hiszi én is így elvagyok csak egy kis hiszti volt a részemről.
2022. máj. 10. 13:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vedd meg a házat is,azt slussz passz,ez van,tetszik vagy sem neki.

:-)

2022. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3. Szenvedj csak vele még pár évet. Hátha megjavul(nem fog) hát annyi oka van változni.(0)
2022. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha külön házban laktok az miért nem jó? Legalább gyűjthettek.
2022. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En nem biztos, hogy vennek vele kozosen ingatlant a helyedben. Inkabb egyedul vedd meg, ha tudod, kicsivel tobb kolcsonnel. Ennyibol jo is, hogy nem vagytok hazasok.

Egyebkent en is volt ilyen kapcsolatban, teljesen leszivta a lelkesedesem, a motivaciom. Nala dontottem el, hogy legkozelebb csakis olyan ember johet szoba, aki szinten ugy aakarindent, mint en, es nem kell nekem egyedul kuszkodnom meg programokat kitalalni meg minden anyam kinja. 7 eve turod, most meg nem lenne keso kiugrani ebbol a kapcsolarbol.

2022. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasidon múlik, akkor 10 év múlva is ugyanott lesztek, ahol most. Kell ez neked?

SOha a büdös életben nem fog onnan elköltözni.

2022. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól érzed, ebben a kapcsolatban csak te akarsz előre haladni. Az ilyen emberre szokták azt mondani, hogy "odatámasztják a falhoz és úgy marad". Ha te nem törnéd magad, szerintem már kapcsolat sem lenne. Ő ez a "minden mindegy" típus, csak neki ne kelljen felelősségteljes döntéseket hozni és aszerint cselekedni. Az a helyzet hogy amíg te mindent elintézel helyette addig ez így is marad.

Persze az is lehetséges hogy nem is akar házasságot/házat venni, csak nem meri megmondani (ilyen is létezik).

Szerintem tűzzetek ki közösen egy határidőt mindenre amit elvileg elterveztetek, pl. időpontkérés stb. Ha a határidőig nem fogtok össze és sem ő, sem te nem csináltok semmit ez ügyben, akkor kár ezt a kapcsolatot tovább erőltetni.

2022. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajnos igaza van, hisztizel kicsit, megígéri, hogy hétvégén megnézi veled a házat, bejelentkezik esküvőre - persze nem - az élet pedig megy tovább ahogy addig.

Rohadt idegesítő, amikor valaki ilyen langyos is meg tehetetlen is, de leginkább kényelmes és tök hülyének néz.

Szerintem se fog onnan elköltözni.

2022. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!