Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, kíváncsi vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kíváncsi vagyok a véleményetekre! 2 hónap egyuttjárás, majd tobb mint két hónap egyuttélés után, ugye az gáz, ha a párom még nem tudja, hogy tervezzen-e velem? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Hát igen, beleolvastam a facebook-os csetelésbe, ami kozte és egy barátja kozott zajlott, és ezt olvastam:

"és ezt a lánykát megtartod?" (a lányka én vagyok)

Erre a barátom:

"Ki tudja ezt..? :)"

"bár minden pompás koztunk."


Ennyi a torténet. Nekem persze azt mondja, hogy minden rendben van és tervez velem, de ezek után kissé megrendult a bizalmam. Vagy ennyi ido (tobb hónap) nem elég ezt eldonteni?


31N és 28F



2014. aug. 19. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a haverjának azt mondja, hogy ki tudja, hogy megtart-e, neked meg azt, hogy igen, akkor vajon kinek hazudik? Ha közölné veled, hogy nem kellesz neki, akkor mit tennél?
2014. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez csak egy ilyen költői kérdés volt, nem kell túlagyalni :) szimpi am a barátja részéről is a lányka-kifejezés. vagyis nekem így jön le. ne aggódj! ez még csk 4 hónap!!!
2014. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
uhh, bocsi, lány voltam.. :S
2014. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyikotok volt a lány, de persze hogy nem gond :D
2014. aug. 19. 16:44
 5/14 anonim ***** válasza:

a 2.


beszéltél vele erről a fb-s dologról?

2014. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Mi egy hónap után tudtuk hogy ebből házasság lesz, és akkor még együtt sem éltünk...


Ha a haverjának bizonytalan, akkor azok a valós érzései. Ha neked mondaná el, nem szexelnél vele és menne a problémázás, tehát neked nem vallja be mi az igazság. Én ilyen pasival nem maradnék együtt, de persze a te dolgod...

2014. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Te olvasol bele a magánbeszélgetésébe és a te bizalmad rendült meg? Szerintem neki kicsit más lenne a véleménye a bizalomról kettőtök között. Mond el neki, hogy mit olvastál, ez valószínűleg segít neki dönteni.

Pár hónap nagyon kevés ahhoz, hogy tudja az ember kivel is van valójában és kiderüljön érdemes e tervezni vele.

2014. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: igen, jól fordítod meg :), naná, hogy azt elhinném, hogy nem kellek neki, és szakítanánk. Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy csak játsszja a lazát.


2. válaszoló: lehet, hogy túl idealisztikus elképzelésem van arról, hogy mennyi ido múlva dontik ezt el, de szerintem ennyi ido után, már korvonalazódnia kéne. Egyik barátnom szerint is gáz..

2014. aug. 19. 16:49
 9/14 anonim ***** válasza:
nem, nem, ennyi idő nem elég rá, főleg egy pasinak!
2014. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még nem beszéltem vele errol, de fogok, mert nem tudom megjátszani a gyanútlant.

Igen, beleolvastam, mert tudni akartam a valóságot. Sajnos néha ennek ez a módja, én sem vagyok rá buszke.

2014. aug. 19. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!