Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél ki a hátam mögött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél ki a hátam mögött?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és volt nem rég egy 2 hetes mosolyszunetunk.

Kibekultunk.

Azota a haverjai szoba se állnak velem illetve a munkatarsai meg köszönni se köszönnek ha pl elé megyek.

És nem egy alkalomrol van szó és nem 1 emberről. Szóval nem véletlen hogy azóta van ez.

Idegesít mert mind a ketten ugyanúgy hibásak voltunk hogy szetmentunk erre ezt látom hogy amíg mi külön voltunk ő csodásan kibeszelt a hátam mögött a többiek az én storymat nem ismerik csak egyoldalúan tudják a dolgot.

Nem is tudom ilyen tiszteletlenseg hiányában van e értelme folytatni a kapcsolatot.

Persze rakerdeztem páromnal ő nem érti, nem vett észre változást a többiek felől. Mondom mi van?? Az hogy nem köszönnek.

És ő ilyenkor váltig állítja hogy deee hát nem hallodtad?

Totál hülyének néz.


2022. máj. 11. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos párod van. És mosolyszünet volt, vagy szakítottatok? Nem mindegy. Mert úgy látom inkább utóbbi. Az hogy nem támogatóan, fejlődés irányába mutatóan áll hozzád, hanem még hülyének is néz, mikor egyértelmű a kibeszélés és az ellened hangolás, az azt jelzi előre, hogy ha együtt is maradtok, a tisztelet, az őszinteség és a bizalom hiánya miatt ez a kapcsolat már csak lefelé fog ívelni. Sajnálom.
2022. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. Bevallja nekem, hogy ő volt a hibás és el is ismeri és sajnálja. De kibeszélt a barátoknak, kellemetlen helyzetbe hozott. A szüleitől meg úgy fél, hogy csalódnak benne, hogy engem állított be hibásnak azóta a drága szülők utálnak engem a párom meg őrlődik mert elcseszte.
2022. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!