Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak a vőlegényemmel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a vőlegényemmel ha évekig csak 3-4 havonta birunk találkozni?

Figyelt kérdés
Jól megvagyunk, de azt hiszem belefáradtam, és nem tudom, hogy bennem van -e a hiba, de 4 éve vagyunk együtt ( ő 2000 km arrébb dolgozik ) , de most már nem bírom kivárni azokat a hosszú hónapokat. Ti mit csinálnátok ha a helyembe lennétek? 25L 26F

2022. máj. 11. 18:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

3-4 havonta találkoztok?

Ezt még távkapcsnak sem lehet nevezni.

Ne vesztegesd erre az időd.

4 év... jesszus.

Ennyi idő alatt már házasság és gyerek szokott lenni.


Totál hülyére vesz és megcsal.

2022. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Noren1989 ***** válasza:
93%
És hogy lett a vőlegényed, Babus? 🤔🤔🤔
2022. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy szakítani kéne, de én a helyedben biztos nem mennék hozzá addig, amíg meg nem szűnik a távkapcsolat és nem éltek együtt már hosszabb ideje. Ha nem fog megoldódi a távolság gondja a közeljövőben, akkor viszont jogos, hogy szakítanál, mert úgy nem sok értelme van a kapcsolatotoknak, hogy évek óta szinte nem is tudtok találkozni.
2022. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Mert nagy a szerelem közöttünk, és nagyon szeretem, tavaly egy alkalomkor mikor volt itthon egy hetet, csodás körülmények között megkérte a kezemet.

Nekem is van itthon, Magyarországon jó fizető munkám, és neki is van külföldön.

2022. máj. 11. 18:45
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, 16 találkozás az semmi, még gyerekcipőben jár a kapcsolat. Igazából nem is ismered. Hiába 4 év, hiába írtok meg beszéltek egész nap.

Ha van eszed, nem pazarolsz erre több időt. Nem igaz, hogy helyben (napi találkozásra alkalmas távban) egy normális pasi nincs.

2022. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Csak kezd kicsit sok lenni, minden hétvégét egyedül töltöm, eseményekre egyedül megyek, amikor szükségem van az ölelésére, nincs itt. Most ment vissza pár napja, legközelebb augusztus végén fog jönni.

De egyáltalán nem veszekedünk, pedig egész nap beszélünk telefonon. Csak a fizikai hiánya megöl engem. :-(

2022. máj. 11. 18:49
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
És mikor tudnátok összeköltözni? Tervez mostanában visszaköltözni vagy te kimenni hozzá? Ettől függ, hogy érdemes-e szakítani.
2022. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Hellmano ***** válasza:
100%
Létezhet ilyen, amit írsz hisz itt a te eseted is csak ilyen hosszútávon ez nem működik. Ha még évekig ez megy, akkor meg szintén "semmi" értelme a dolognak. Annyi, ha te se vagy nagy pasizós meg a párod se nagy csajozós, akkor működhet a dolog, mert hiába a nagy szerelem a kéz sokszor elfárad és jobb, ha más van "kéznél", ha érted mire gondolok. A testiség nagy úr, ha az ember ilyen kapcsolatban van, ahol csak előre láthatólag 3-4 hónapot kell várni a következő testiségre...de, ha kibírjátok a dolgot és láttok benne jövőt, akkor hajrá csak elmegy a fiatalságotok arra, hogy kapartok a pénz után és az együtt töltött élményekről mind lemaradtok, amik más párnak megadatnak. Elszáll az idő hamar és utána nem tudjátok pótolni ezeket az együttes élményeket...
2022. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kb az elkövetkezendő 5 évben még ott szeretne érvényesülni.
2022. máj. 11. 18:56
 10/27 Noren1989 ***** válasza:
100%
Laktatok 3hónapnàl hosszabb ideig együtt?
2022. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!