Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkavarodott a lelkem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkavarodott a lelkem és képtelen vagyok megnyugodni, mit tegyek? Túl bonyolult

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kapcsolatban élek 15 éve, van 3 csodálatos gyerekünk. Viszont kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, de sose csaltuk meg egymást, ezután sem fogjuk. Eszembe nem jut, nem is értem mi történt. Van egy környéken lakó srác, én 34 ő 30 éves, férjem 39. A srác jó barát, úgy gondoltam, de az utóbbi időben ha beszélgettünk, kicsit túlleptunk bizonyos határokat a beszélgetésbe. Nem szex téma, de mégis ilyen csipkelődés. Őszintén szólva annyira jól esett, és kicsit megkavarodott a lelkem és ezt neki el is mondtam. Erre ő teljesen megváltozott. Mintha kerülne, tényleg közel lakik ahhoz, hogy azt nézzem, hogy húzza rám a száját. Nem akartam tőle semmit, csupán egy lelkitarsnak éreztem, szeretem a párom, mégis olyan űr van bennem. Ez a srác meghallgatott, el tudtam vele bohóckodni egy nehéz nap után. Nem órákat, hanem egy futó 2 perces beszélgetés is olyan jó volt. A párom sokat dolgozik, fáradt, de nem neki estem én se, ha haza jött. De most azt érzem folyamatosan, hogy szorít a mellkasom, annyira fáj, hogy egy hülyeségen ugrott a barátságom. Páromnak is haverja amúgy, de őt választotta, pedig nem kellett választani. Tudja, hogy sose csalnám meg a párom, szeretem. De valami mégis történt. Hogy gondolkodnak a pasik? Ez mostmár mindig így lesz, hogy kerül? Vagy mi történhetett? Agyára mentem? Mit kéne tennem? Kerüljem? Olyan zavarba nézek rá. Viszont azt érzem átnéz rajtam. Tegnap pár szót beszéltünk, azt mondja túl gondolom. Arra gondoltam belém szeretett azért ilyen, vagy megutált. Melyik lehet vajon? Tudom ő érzi. Csak azért számít, mert sajnálom, hogy így alakult 😥
2022. máj. 12. 06:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

De arról semmit nem mondtál, ami kiváltó ok volt. Pontosan mit mondtál neki?

Így hogy találjuk ki, ha csak ködösítesz?

2022. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy szeretek vele beszélgetni. Ő mondta, hogy nem szeretné ha megváltoznék a párom felé, hogy vele jóban vagyok. Mondtam, hogy ettől nem kell félni, csak barát. De időközben közelebb került a lelkemhez, és elmondtam neki elég bizalmas dolgokat, hogy mi hiányzik a kapcsolatombol, miért nem vagyok tökéletesen boldog. Mert szeretem a párom, de van ami hiányzik, amire egyáltalán nem figyel a párom. Én túl romantikus lennék, a párom egyáltalán... Na most mintha meghazudtolnám magam. Nem akartam ettől a sráctol semmit, csak jól esett kiönteni a lelkem. Volt, hogy teloztunk es akkor olyan közvetlenül beszélgettünk, azt éreztem ő is jól érzi magát, ha beszélgetumk. Naivan azt gondoltam, hogy de szupi kis lelki társam lett. Tudom csúnya dolog de sajnos szükségem van erre. De most itt vagyok össze törve
2022. máj. 12. 06:51
 3/50 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Itt szerintem több probléma van. Először is 15 év meg 3 gyerek nyilván elvesz időt a baráti kapcsolatokból, de az sem helyes, hogy nincs olyan ember a férjeden kívül, akivel tudnál felhőtlenül beszélgetni. Van egy valaki, aki közös barát, de ő nem akar ebbe belefolyni, téves felfogás, hogy mást választott nem téged. Nem csalnád meg a férjed, ezt mondogathatod magadban, de ha a szitu odáig fajulna, akkor azért nem biztos, hogy nem lenne valami köztetek az új pasival. Vagy pl. mi van, ha egyre közelebb kerültök lelkileg és aztán ő ezt túlgondolja, rád mászik vagy valami, akkor ki lesz a hibás benne?
2022. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 Ypszilon1980 ***** válasza:
67%
Amúgy egy normális pasi lelki társ sosem akar lenni.
2022. máj. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Igazad van! Ő is azt mondta, hogy ne folyjunk bele, mert az ő fantáziája is beindul. De ő nem akar mégegyszer ilyen kapcsolatot, hogy házasságba 3. fél. Pedig mondtam, hogy sose lépnék félre. Le lehet tényleg csak ha a helyzet úgy hozza addig tartottam volna ki. Mert elmondtam neki, hogy szeretem a párom, de haldoklik a lelkem 😥
2022. máj. 12. 06:57
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Átléptél egy határt, mire ő megijedt és kihátrált. Nem akarja még a gyanúját sem annak, hogy köztetek egy szerelmi kapcsolat első lépései megtörténhessenek. Teljesen mindegy, hogy tetszel-e neki mint nő vagy sem, ő semmiképp nem akarja a család-szétrobbantó harmadik fél szerepét felvállalni. S természetesen tart attól is, hogy ha újra beszéltek, akkor újból megtörténik hasonló, ezért úgy döntött, inkább az egész barátságból kihátrál. Egy barátot sajnos egy szempillantás alatt el lehet veszíteni. Elég egy félreérthető mondat és vége. Semmit nem tehetsz már, hiába küszködnél érte, csak rontanál a dolgon. El kell engedned.
2022. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Magányos vagyok borzasztóan 😥 Tudom mi a kötelességem, hisz gyerekeink vannak. Párom amennyire tud figyel... Hm nem is figyel. A kapcsolatunk alatt kétszer volt ilyen lelkitársam. Mai napig az egyik legjobb barátom az egyik, viszont vele is végig mentünk ezen, csak ott ő akart többet, én nem, így kileptem az életéből. Semmi se volt köztünk. Ennek 9 éve. Azóta ő a bizalmasom. Hülyén hangzik. Tőle kértem ebbe is tanácsot. Azt mondta ne kombinaljam túl, hagyjam hagy nyugodjon le és újra vissza jön a barátság, de nem bízok ebbe, hogy így lesz. Egy rokona mondta, hogy mostanában rosszul van... Állítólag a munka miatt, de lehet épp miattam. Mármint úgy értve rosszul, hogy fáradt és elege van.
2022. máj. 12. 07:01
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért mondogatod, hogy nem lépnél félre, mert most lehetetlennek tartod, hogy megtörténjen? Az első sansznál, hogy lenne rá esély, nem gondolnád máshogy?
2022. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Normális a pasi komolyan mondom... Persze hogy kerül hisz ö nem akar közétek állni..

Mégis mit vártál elmondod az érzéseid és rögtön megdug vagy mi? Nem is értem miért mondtad elneki és most csodálkozol h kerül... 🤦‍♀️

2022. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
83%
Fura nekem ez a srác, túl korrekt.
2022. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!