Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után létezik barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után létezik barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
A párom szakitott velem,mondvacsinált indokkal:nem működött.Eleinte azt mondta látni sem akar.Aztán azt mondta ,nem tud együtt lenni velem,mert érzelem nélkül nem megy neki és csak barátsag lehet köztünk.Aztán már szexualisan közeledett többször is együtt voltunk.Féfiak létezik ilyen?Vagy többet érez mégis?Átfordulhat ez kapcsolatba vagy marad ennyi.Ez igy engem lelkileg visel,mert szeretem

2022. máj. 12. 10:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán már szexualisan közeledett többször is együtt voltunk."


Nem akar veled komoly kapcsolatot, de ha szexhiánya van, akkor "elővesz" téged, mert szexre azért még jó vagy. Ezt nevezi ő "barátságnak". Ez nem barátság, mert a barátok nem szexelnek egymással. Ezt addig csinálja veled amíg nem talál magának valakit akit szeretni is tud. De amíg nincs más opciója, addig te is jó leszel neki szexelni, de nem egy normális párkapcsolatra.

2022. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátságot akar, ha szexuálisan közelít. Az, hogy mit érez vagy mit nem, nem tudhatom. De kapcsolat irányába ez nem fog elmenni szerintem.
2022. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, legalábbis nekem még nem sikerült ilyet megélni.
2022. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik. Ha van is, akkor ott nincsenek ilyen bepróbálkozások. A srác a leírás alapján szimplán kapcsolat nélkül akar tőled szexet és ennyi. A helyedben nem reménykednék és inkább véget vetnék ennek a “barátságnak”.
2022. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Olyan a természete és ez nem rosszindulatból irom,hogy a volt neje sem birta,mellette van erős hangulatzavara is.Én tolerálom,a környezetem szerint nem talál jobbat és visszatérhez,mert megbánja.
2022. máj. 12. 10:56
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság,hanem szexkapcsolat.Nem lesz belőle több,fölösleges fájdalmat okozol magadnak.
2022. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Miből látjátok ezt,hogy nem lehet több?Csókolgattok valakit érzelem nélkül?
2022. máj. 12. 12:25
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

7-es Ne álmodozz. Miért ne csókolgatna? Eddig is megtette, ez csak megszokás.

Akit szeretünk, azt nem használjuk ki, gyakorlatilag veled önkielégít.

2022. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, ott nem voltak elég erősek az érzelmek.
2022. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Milyenek a fériak ha erre képesek?Kihasználni más érzelmeit,ezeket a kommemteket pasik irják nekem?
2022. máj. 12. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!