Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szeretnetek a parotokat akkor letudnatok miatta mondani a szexről?

Figyelt kérdés

Sajnos nalunk az a helyzet, hogy a párom nem kívánja a szexet. Nem csak velem nem hanem úgy egyaltalan. Mondta h exeivel is ugyanez volt. Kapcsolat elején többször volt szex és kerdore is vontam h akkor hogy hogy.. de azt mondja nem tudja csak nem kivanja. Szerintem akkor sem kívánta csak bizonyítani akart nekem a kapcsolat elején.. Rengeteget szenvedtem mar emiatt. Sokszor át beszéltük már. Ha volt is szex akkor is azért mert én kezdemenyeztem de van h kudarcba fulladt a kezdemenyezesem is. Belefaradtam ebbe. Többé nem kezdemenyezek. Ezt megis mondtam neki.

Ezen kívül viszont tökéletes a kapcsolatunk, szerelmes vagyok bele, és soha senki sem bánt meg ilyen kedvesen velem, imád, torodik velem, de sajnos nem képes a szexre.. merevedese van ha kezdemenyezek. Azzal nincs gond. Fogalmam sincs h akkor megis mibaj lehet. Azt mondja ő sem tudja.

Nekem nem kell más rajta kívül. Az kizart h megcsaljam elhagyni sem szeretnem. Úgy döntöttem h lemondok a szexről, max kielegitem magam ha már nagyon nem bírom. De annyira szeretem h emiatt elhagyni nem tudnam..


2022. máj. 13. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék lemondani a szexről és a szerelem is elmúlna idővel a folytonos csalódások, visszautasítások miatt.
2022. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Le. De egy idő.mulva nekem ez szerelemgyilkos is lenne talan 1 év mulva ki is ábrándulnék egy lakótársbol"
2022. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te rogyásig odavagy érte, de hogy ő nem így érez, az 1000 %.


41F

2022. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudnék. Tegyük hozzá, valószínűleg ki sem alakult volna a szerelem, ha ilyen kevés a szex.

Ha most hirtelen valami miatt többé nem lenne lehetőségünk szexelni, akkor persze próbálkoznánk mindenféle pótmegoldással, de reálisan gondolkozva szerintem úgy járna a kapcsolat, mint az üresbe tett kocsi: lendületből még gurulna egy ideig, aztán szép fokozatosan megállna.

2022. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lemondanék ideiglenesen, amíg meg nem oldjuk a gondot. Valami oka kell, hogy legyen a nullás libidójának... Erről sokat és nyíltan kellene beszélgetnetek, úgy, hogy ne érezze erőltetésnek vagy számonkérésnek. Végső esetben akár orvosnál vagy pszichológusnál is lehet próbálkozni, mert ez egy idő után nagyon meg fog téged viselni lelkileg.
2022. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Teljesen nem. Cserbenhagyásnak érzem, hogy ebben érdekes módon nem társ a társam. És nincsenek nagy igényeim, de nem erre mondtam igent, mikor összejöttünk, határozottan szarulesne, ha idővel így elhidegülnénk.
2022. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék, párommal igénylem a szexet. Szerintem hozzá egy szintén aszexuális személy illik, akinek nem kell lemondani a szexualitásról.
2022. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egyébként attól, hogy ő nem kívánja annyit a szexet, téged még kielégíthetne alternatív módokon. Az én libidóm se nagy, de ha a párom kanos, szívesen elégítem ki orálisan, hogy NEKI örömet okozzak. Ha nálatok ez a gesztus is hiányzik, az már önzőség és nehezebben tolerálnám.
2022. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Azt mesélte h exe akivel 7 évig volt ő elakarta kuldeni orvoshoz.. viszont ő hallani sem akar ilyenről.

Lehet van valami amit nem mond el ezzel kapcsolatban h mi lehet nála a gond. Nem tudom.. engem nagyon megvisel. Talán titkon meg bízom benne h majd jobb lesz a helyzet.. bárcsak az lenne.:( egyáltalán azt sem tudom h lehetne segíteni neki ha elzarkozik ettől h kideritsuk mi a baj..:(

2022. máj. 13. 14:29
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meleg.. De most komolyan csak nemeri felvállalni..
2022. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!