Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vki szerelmes, hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki szerelmes, hogyhogy csak akkor tesz a nőért, ha az esélyeket csillogtat, es ha nem, akkor meg egyszerűen hagyják elmenni? Milyen szerelem ez, hogy nekik 8?

Figyelt kérdés

Az a bajom, ha nyitottságot mutatok, akkor hajtanak lehozzák a csillagokat szerelemvallomások mennek.

Ha nem mutatok nyitottságot, akkor meg magas ívben lesz.rnak.


Hogyhogy nem is a nő maga számit nekik, hanem csak az, hogy van esély, vagy keményebb dio lenne e?


A nő mintha nem is érdekelné őket csak az, hogy befűzheto e vagy nem. Es hogy lehet az, ha a nő nem teriti ki a lapjait, azaz nem mutatja ki az érzelmeit eleinte, vagy nem ad jeleket stb, simán le is van sz.rva azonnal es meg sem próbálják?

Azaz nekik aztan mindegy, hogy a nő "megvan e" vagy nincs.


Az ilyeneket ugye helybol ignoralni kell jol értem?


Most az ecem hajtana nagyon, de ha nem nyitok nem adom a derekam csak ugy be, akkor 2 szalmaszálat nem tenne keresztbe értem simán ignorál is.

Akkor meg mit akart tőlem ha lesz.r egyébként?



2022. máj. 13. 14:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*exem
2022. máj. 13. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
A férfiak is éreznek ám. Szerelmesen túl sok a vesztenivalójuk + félnek + van bennük büszkeség.
2022. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon eltérőek a nők határai, sokszor még akár egy személynek is hangulattól függően nagyon sokban eltér. És mikor egy másnál teljesen megszokott dolgot a másik fél már kapásból zaklatásnak titulál, az utána elveszi az ember kedvét. Az meg, hogy semmi visszajelzést nem kap az ember, az meg tényleg az ember türelmével játszik. Értem én, hogy kéreti egy kicsit magát az ember, de azért tisztelni kellene annyira a másikat, hogy ne is azt várjuk el, hogy lábtörlőként csússzon utánad. Egy társat egyenlőként kezel az ember, ha meg valami elvárásunk van a másikkal szemben, akkor közölni kellene, mert az egyáltalán nem korrekt, hogy "de hát tudnia kellett volna"...
2022. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonlóképpen kérdező!


Annyira nem tudtam egy férfit beengedni az életembe - szegény, hiába próbálkozott többször - hogy le kellett mondani a folytatásról.


Valószínűleg a lelkem mélyén megéreztem, hogy nem illünk össze. Ez a megérzésem a napokban be is igazolódott.


A barátság nagyon szuperül működik vele, a párkapcsolat egyáltalán nem.

2022. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a helyzet, hogy egyik fel sem tud ismerkedni. Az ismerkedes nem ugy mukodik, hogy nyitsz es omleszted az erzeseid. Meg nem is ugy, hogy zarva vagy es torjek at az erdeketelenseged falait. UGy kepzeld el, mint regen a tancoknal. Egyfajta szertartas. Felkelted valakinek a figyelmet. Jelzed, hogy te is eszrevetted. O lep feled egyet, te visszajelzel, hogy hogy rendben van. Meghajol, jelezve hogy felker, te is jelzed, hogy elfogadod. Majd szepen elkezdtek tancolni, eloszor aprobb egyszerubb lepesekkel, kesobb pedig mar figuraztok. Mindezt ugy, hogy kozben oda vissza adjatok a jeleket, hogy igen, rendben van, mehetunk tovabb. Kiveszett az etikett es tisztelet a tarsadalombol, a 2. randin mar gyurik a lepedot es azt hiszik ez a szerelem. Azt tudtad, hogy filmekben megjatszak ezeket? Meg ott van a 6 months later?
2022. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél szerelmesebb valaki, annál sebezhetőbb. Ha nincs meg ez a sebezhetőség, akkor az nem is szerelem. Bátorítás nélkül a legtöbb férfi nem fog közeledni. Azok a férfiak, akik ezerrel nyomulnak, azok általában egyszerre több nőt is fűzögetnek, túl nagy kockázatnak nem teszik ki a szívüket, mert ha te nem jössz, majd jön más. Aki szerelmes, az halálosan félti a szívét és bátorítás nélkül nem fog közeledni. Nem arról van szó, hogy a nő valljon szerelmet vagy ő udvaroljon, de kell egyfajta kedvesség és megközelíthetőség, különben egy szerelmes férfi semmit nem fog tenni.

És persze az is lehet, hogy egyáltalán nem szerelmes, csak azért nem közeledik, mert nem is érdekled és ha mégis bátorítod, akkor úgy van vele, miért hagyná veszni a lehetőséged. Ez is előfordul nem ritkán. A sebezhetőségnek azért vannak jelei. Ha egy férfi vagy egy nő sebezhető, akkor nagy eséllyel szerelmes.

2022. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális, hogy a férfi arra nyomul, aki megadta a jelet, hogy nyitott rá. A kölcsönös vonzalom az egész alapja. Minek teperjen olyan után, aki le se sz..ja?
2022. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!