Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki szerelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szerelmesen megcsalta a párját?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen egyáltalán?
2022. ápr. 19. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki, én sohasem akkor léptem félre, mikor szerelmes voltam...

Erre nincs mentség, szerencsére azóta már teljesen másképp működöm, de tisztán emlékszem, hogy bármikor szerelmes voltam valakibe, másra nem is néztem.

2022. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos velem előfordult. Persze nem voltam a másik nőben szerelmes, csak nem tudtam ellenállni egy nálam 20 évvel fiatalabb csajnak. De az élet meg is büntetett érte.
2022. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Aki szerelmes, az nem csalja meg a párját, mert olyankor csak ő létezik neki. Ha elmúlt a szerelem, akkor lépnek félre. Mármint a gerinctelen fajta.
2022. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hűség egy döntés. Mégcsak szerelmesnek sem kell lennem, hogy ne csaljak meg valakit. Ezek elvek, tisztelet és önuralom.
2022. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer előfordult (lehet már nem voltam szerelmes?), de nagyon kemény büntetést kaptama sorstól!!!
2022. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen előfordult,mert azt hittem jobban szeretem és ő nem.Nagy butaság volt és vissza is kaptam az élettől.Tanultam belőle.
2022. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert az, h szerelems vagy belé és csak rá fókuszálsz az még mindig nem jelenti azt, hogy nem kelti fel a kiváncsiságod rövid időre egy helyes ember a másik nemből.
2022. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!