Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?(értelmes véleményeket tanácsokat várok)

Figyelt kérdés

Barátommal 1és fél éve vagyunk együtt. Nekem ő az első párom, nála én a 2. Az elején foglalkozott velem. Kedveskedő szavai voltak (pl milyen szép lány vagyok meg hasonlóak). Egy ideje azt veszem észre, hogy már nem így reagál rám. Odabújok hozzá ellöki a fejemet, csak én akarok puszit (csókot) adni neki (mindegy hogy kettesben vagy mások előtt vagyunk). Ha leülünk egy parkban ő valami sportot kezd nézni a mobilján. (Úgy hogy hetente 1x látjuk egymást) Ha én kérek puszit összenyalja az arcomat. S a legtöbb problémát ha meg akarom vele szóban.vagy írásban beszélni a válasza annyi, hogy “Jól van” (majd meghúzza/ megfogdossa az orromat, mintha nem kezelne érett 20-on évesként)

Ettől függetlenül tudom, hogy nem keresi mások társaságát (lányok). És ha rákérdezek azt írja, hiányzom neki.



2022. máj. 16. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már rég mással (is) van.
2022. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed magad jól egy kapcsolatban és meg sem tudjátok normálisan beszélni a problémákat, akkor tudod, hogy mit kell tenned. Ha valami nem megy és még csak halvány remény sincs a megoldásra, akkor nem érdemes rá időt pazarolni... :,D
2022. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

“a legtöbb problémát ha meg akarom vele szóban.vagy írásban beszélni a válasza annyi, hogy “Jól van”


Nálam itt szakadt el a cérna. Ha mindig kibújik a problémák elől és te szóvá teszed mégsem történik semmi, akkor hidd el hogy valahol var majd rad egy olyan férfi, aki meghallgat és közösen oldotok meg mindent.

2022. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret nem szerelmes beled ez egyertelmu. Kar eroltetni.
2022. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden csak nem kapcsolat, ez már rég halott ügy.
2022. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad olyan emberrel kezdeni, akiről az elején nem derül ki, hogy azonos dolgok érdekelnek titeket. Biztos nem mentetek együtt egy színházba sem, egy kiállításra sem, egy kirándulásra sem, egy utazásra sem. Nem is beszélek arról, hogy a politikai hovatartozás legalább ilyen fontos. Csak ha ezek stimmelnek, utána lehet valakivel komolyabban elkezdeni járni, de ezt a fiút akkor is csak a telefonja érdekelte, amiket azon lát. Egy-két bóktól nem kellett volna hasra esni. Ezt a fiút le kell cserélni egy komolyabb gondolkodásúra.
2022. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!