Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam az exbarátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam az exbarátnője hugával is együtt volt. Vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Találtam képeket, amiken a barátom az exbarátnője hugával ölelkezik, combján van a keze stb. A legutóbbi barátnőjêt sose nevezte a nevén, amit furcsálltam, mert a többi exének szokta említeni a nevét. A barátom exbarátnőjêvel jóban vagyok ês ő mondta, hogy a szakításuk óta nem volt senkije a barátomnak. Ên tudtam, hogy volt, mert mesêlte hogy fêl évig jártak és a csaj otthagyta az expasijáért. Màr értem, miért nem tudott az exbarátnő erről. Mert alig egy évvel a szakításuk után az ex hugával jött össze...

Nekem is van egy hugom és ennél undorítóbb dolgot nem nagyon tudok elképzelni. :( Ti képesek lennétek ezekután a pasival maradni? És szerintetek az exének tudnia kellene, hogy a huga mit tett? A facebookja tele van te vagy a legjobb tesós képekkel...


2020. jan. 9. 16:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a srác egy igazi mai korszellemnek megfelelő alfahím lehet, a történet női szereplői pedig tipikus mai elr1banc0s0dott 10tyók.
2020. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
Mi ebben a durva?
2020. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem én nem jönnék vele össze. Számon kérném először is,hogy történt a dolog mesélje el. Nagyon nem jó jel és szinte biztos vagyok benne,hogy a te húgodra is rá fog repülni fpleg ,ha ő is szép csaj.
2020. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2020. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaros, és, bár ugyan nem néztem, engem mégis a Mónika-showra, vagy latin-amerikai/török szappanoperára emlékeztet. Tiszta kabaré.
2020. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%

Mindenkit dugványoz aki felkínálkozik és jól néz ki. Igaza van. Te is azért vagy vele nam looser Jóskával.

Mit siránkozol? Vele maradsz míg meg nem un.

( Anyucira is figyelni! )

2020. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Tojnék rá. Az viszont tuti, hogy olyannal nem maradnék, aki az exeken pörög.
2020. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az élettársam 40 éves és az exe is. A hugica 22 jelenleg. Én 28 amúgy. A legkiábrándítóbb az egészben, hogy a hugica ráadásul full cigánynak néz ki. Olyannak amilyenek az út szélén állnak, mégis ráfanyalodott nagy titokban. Az egészet tagadja ráadásul előttem és mindenféle lehetetlen sztorival előállt, rengeteg ellentmondással. Például hugica nála lakott két hétig, de nem volt semmi köztük. CSak épp kirakta hugit a pasija. Egyszer azt mondta tudott erről az ex, máskor hogy nem. Nem voltak együtt, mégis mit képzelek róla. Ezen a csajon 4-en mentek át míg a cégüknél melózott. De hol találtam képeket a csajról? Ő úgy tudta mindent kitörölt... Ha nem volt köztük semmi miért kellett törölgetni? Hazudik mint a vízfolyás szerintem. :/ Ráadásul fel se tudom tenni neki a kérdéseim, mert nem rám tartozik és szakít velem, ha nem állok le a féltékenykedéssel...
2020. jan. 13. 13:10
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

"A legkiábrándítóbb az egészben, hogy a hugica ráadásul full cigánynak néz ki. Olyannak amilyenek az út szélén állnak, mégis ráfanyalodott nagy titokban."

Így legalább könnyedén betudod lőni, hogy milyen szinten mozogsz... :D

2020. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én szőke vagyok kék szemekkel, diplomával és három barátom volt életemben. Nem hugica szintjén mozgok, különben gondolom nem is zavarna az egész.
2020. jan. 13. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!