Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett facebookon az exbarátnőjére. Jelenthet valamit, van okom aggódni? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Ti normalisak vagytok??

Kidobni valakit, mert FB-on rakeres az exbaratnojere?? En neha annyira unatkozom meloban, vagy vonaton ulve, hogy a szomszed nagymamara is rakeresek. Megis hogy lehet igy kapcsolatban lenni? (Es ezt ugy mondom, hogy elvileg feltekeny tipus vagyok. De most mar ebbe egyre kevesbe vagyok biztos..)

2022. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen őszinte leszek, szerintem ez nagyon "kétoldalú" dolog.

1. Ha én látnám ugyanezt, mint ahogy anno az exemmel is történt, akkor féltékeny voltam/kiakadtam, rossz megérzésem volt.


2. Én is rákeresek MINDENKIRE, nem csak exekre, de a szomszéd macskájának a bolhájára is, és nem azért, mert kötődök a személyhez, hanem mert én ilyen vagyok. Introvertált vagyok, meg "nyomozó", akármennyire gáz, tényleg mindenkire rákeresek amikor unatkozok, 1 perc alatt megtalálok kb. egy random pincért aki bejött egy cukrászdában. Ha valaki rákérdezne, hogy mit keres Kovács Juli és Nagy Géza a keresési listámban, lehet meg sem tudnám indokolni.


Szóval ez elég kétoldalú, ha amúgy nem chatelgetnek, nem ad neked féltékenységre okot, akkor ne törődj ezzel.


Ha van mellette megannyi "bizonyíték", akkor már más.

2022. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl nem jelent semmit, kb másfél évente random eszembe szokott jutni az exem és ránézek az oldalára, hogy vajon mi lett vele. Ahogy rengeteg más ismerősömmel is teszem. A férjemet ez nulla szinten zavarja, mert nem egy merő komplexus. Ha mégis zavarná, akkor megbeszélné velem...
2022. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!