Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kontrollálás ha megkérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontrollálás ha megkérdezem ki az akivel van?

Figyelt kérdés

Beszéltem a párommal videón, ő a munkahelyén volt, kérdeztem ki az akit ott látok vele egy légtérben, erre ő kiakadt, hogy mit kérdezősködök, ő nem gyerek, és ne akarjam kontrollàlni.


Csak szerintem nem normális ez?


2022. máj. 16. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
ha nem valami aljas hangsúllyal kérdezted, akkor igen, ez nem normális
2022. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szamonkero voltal és nincs elozmenye (hogy folyton szamonkered) akkor nem, abszolut nem normalis.
2022. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem normalis. Jo, nem a "kiakadas", de ezt nem lattuk.

Fura lenne, ha a kollegam elott kene valaszolnom olya kerdesekre a paromtol, hogy ki kicsoda a helyisegben.

2022. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát így ahogy elolvasom a megfogalmazást "ki az, akit ott látok veled egy légtérben?", nekem is úgy jönne le, hogy arra gyanakszol, valamit csinálok az illetővel a hátad mögött.

Másrészt meg alap, hogy egy videobeszélgetésnél nem kezdjük el a környezetünkben levő embereket mutogatni, kitárgyalni. Szóval ha mégis rákérdezel, az az első gondolatom, hogy valamiért (vajon miért) azonnal nagyon fontos tudnod, ki az illető.

2022. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"vele egy légtérben"

Nem csodálom, hogy kiakadt XD

Micsoda munkahelyek vannak manapság, hogy egy légtérben kell lenni kollégákkal. Az erkölcsi fertő netovábbja.

Plusz te mit szólnál, ha téged kitárgyalna a kollégád, aki éppen a csajával/pasijával beszél?

2022. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 mert az nem fura, hogy kiakadsz a párodra más előtt
2022. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akkor kérdeztem meg amikor beszéltünk, hanem utána, nyilván.
2022. máj. 16. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezt már nem dumálod ki.
2022. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem normális, ha féltékenységből kérdezed, számonkérőn.Egy munkahelyen normális, hogy különböző neműek együtt dolgoznak.Nálunk képzeld még együtt is járnak ki ebédelni. Vannak párok a cégnél, akik ha máshol akarnak ebédelni, akkor oda se együtt mennek , megy más kollégával, függetlenül attól ,hogy milyen nemű.Sőt ,1 órás ebédidő van, ha valakinek elinéznie valója van, mennek együtt, vagy csak sétálni a közeli parkba.Nem értem ez miért téma egy normális kapcsolatban.
2022. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!