Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak kontrollálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak kontrollálni szeretne?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mostanában, hogy olyan, mint ha a barátom irányítana a kapcsolatunkban. Azt mondja nem baj, ha én kevesebbet keresek, úgy is ott van az ő pénze. Csak magáról képes beszélni, arra nem kérdez rá, hogy velem mi van. Nekem mindig meg kell hallgatnom a problémáit, de ha én mondok valamit, arra azt mondja semmiség. Mikor ő van nálam, akkor a tv távirányítója is nála van, nem adná oda nekem.


Telefonál, és ha azt válaszolom neki, hogy nem vagyok otthon, akkor a hangsúlyából azt ítélem meg, mintha nem tetszene neki, de amúgy eddig még nem mondott olyat, hogy baj, ha nélküle megyek valahova.


Kitalálok én is valami programot, és sose úgy megy semmi, ahogy én szeretném.


Lehet hogy ez apróság, de mikor fekszünk az ágyon is, nekem nem sok hely jut.

Volt már rossz kapcsolatban részem, újra nem szeretném.


2021. júl. 7. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

akkor fuss!

Jól érzed.

2021. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez jó 1-es 😉! Fuss!!
2021. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ugyanilyen fiú ismerős, minden illik rá amit írtál. (Talán te vagy az ismerősöm barátnője?) Anyagias, a gazdag nagyszüleitől kapott pénzzel, nagyszülei autójával szokott felvágni, miközben ő nem ért el semmi jelentőset az életben. Az egyetlen dolog ami megtörte az az volt, hogy a barátnője először szünetet kért, majd szakított vele. Az ilyen fiúkat messziről kerülni kell, nem érdemel meg téged.
2021. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Iranyitani akar.
2021. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod

Ez sem a neked való ember

(másnak sem)

2021. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóban voltam.. de ott engem vertek is..Ez egy önző alak es kitudja mikor jön ki a a durvább enje

Az ember néha szörnyű tud lenni..hidd el.

Irányítani fog először abban mit gondolj mit mondj

Utánna már abban hogy hova és kivel menj es mikor

Még végül az egész életedet o fogja át venni..

2021. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem is ilyen volt, csak neki pénze sosem volt, mert elköltötte minden olyan dologra, ami külsőség. De igen, csak az volt jó program, amit ő akart, ha ő nem akart menni mégsem, akkor nem mentünk, nála volt a távirányító, stb.

Én későn vettem észre a dolgokat, plusz végig csalt is, de erre sem jöttem rá csak már 16 év és egy gyerek után. Én elváltam, de így már nehezebb volt.

Ha ilyen érzésed van, szerintem még most lépj ki.

2021. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező guglizz rá: nárcisztikus személyiség!
2021. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy voltam mint a 6os, pedig en sok mindent elturok ilyen teren (feltekenyseg, parancsolgatas) vegul oda fajult a dolog hogy mindennap elhordott mindennek, telefonom elvette, mar terhes voltam tole, de osszepakoltam es leptem😅
2021. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!