Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők megsértődnek ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megsértődnek ha a férfi titkolja a fizetését?

Figyelt kérdés
Pl. te azt tudnád róla amióta ismered hogy átlagos fizetése van, és valahogy kiderül 3-4 év múlva hogy valójában nettó 1.5 millió.

2022. máj. 17. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Az elején természetesnek tartanám, én is max. akkor mondanám el nőként, ha már lenne bizalmi viszony.


Ha viszont már évek óta együtt lennénk, és akkor is titkolná, az furcsa lenne. Elgondolkoznék, hogy valóban megbízik-e bennem, közös életet akar-e, vagy mellettem várja az igazit.

2022. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt élnénk, közösen fedeznénk a megélhetés költségeit és közösen terveznénk, akkor egyáltalán nem tartanám indokoltnak és sosem bocsátanám meg, ha megtudnám. Egyrészt nem lenne rá oka, mert eddig is a saját pénzemet költöttem a saját dolgaimra és ezután is ezt fogom tenni akkor is, ha havi 200 ezret keres és akkor is, ha 2 milliót. Másrészt nyilván másképp számol az ember a gyerekvállalással, lakás/ház/autó vásárlással és egyéb, felnőtt életet elősegítő dolgokkal, ha (kettőnknek, együtt) nincs problémája az alapvető megélhetéssel.
2022. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

# 1

.olyan nem lehet hogy a pénzügyeit magánügyként kezeli?

2022. máj. 17. 08:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A megsértődés nem jó szó, inkább bántana, ha évek után is úgy gondolná, van olyan dolog, amit nem akar velem megosztani. Miért? Mit hisz, mi fog történni, ha megtudom? Ez zavarna.
2022. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A reakcióm attól is függne, hogy az alatt a 3-4 év alatt mennyire volt partner , vagy mennyire használt ki anyagilag. De milyen párkapcsolat az, ahol ez nem derül ki ennyi idő alatt?
2022. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Ha gyűjti a pénzt és 1.5öt keres és 4 év múlva fel tudja mutatni hogy itt van ennyit raktam félre házra/kocsira/mittudoménmire nem zavarna. Onnantól kezdve nem magánügy a pénzügy szerintem ha vesztek valamit közösen és/vagy gyermeketek születik. Addig senkinek semmi köze ahhoz, hogy a másik mennyit keres.


33/F

2022. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha gyűjti a pénzt és 1.5öt keres és 4 év múlva fel tudja mutatni hogy itt van ennyit raktam félre házra/kocsira/mittudoménmire nem zavarna."


Engem zavarna, mert akkor az a ház, kocsi az övé lenne. Szólhatott volna, hogy gyűjtsünk együtt, nem vagyok kisgyerek.

2022. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

3-4 év után igen. Amíg ismerkedünk vagy nem fordul komolyabbra a kapcsolat nem érdekel. Amikor elhatároztuk, hogy közösen folytatjuk, házasság is szóba kerül, akkor zavarna a bizalmatlansága. Amikor én elmondtam az én anyagi helyzetem, akkor ő hazudott vagy mit mondott? Nekem az lenne az első gondolatom, hogy nem bízik bennem, nem tervez közös jövőt. Szóval bizalomvesztésszel járna. A mértéke azon múlna, hogy mi volt az oka.

Én szeretem a pénzt, szeretek azon agyalni, hogyan fialtassam, fektessem be. Aki ebben nem partner, vagy pénzszóró típus, azzal nincs közös jövő.

2022. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%

először is, alapból senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mennyit keres.


sokszor nem is értem ezzel a fizetési problémákkal kapcsolatos kérdéseket...


Nem tudom, ti ezzel indítotok első randikon, hogy ki mennyit keres?


Ez maximum összeköltözés előtt derül ki.

2022. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

3-4 év után igen, zavarna. Addigra optimális esetben összeköltözünk, közös háztartás fenntartása esetén pedig többé nem magánügy a fizetés szerintem.

Amíg csak járogatunk addig nem érdekel, szóval titkolnia se kell mert nem fogom kérdezni, de összeköltözés után abszolút, hiszen onnantól még közös kassza nélkül is közösen menedzseljük a pénzügyeket.

2022. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!