Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bújik össze velem a párom. Ezen nem kellett volna megsértődnöm?

Figyelt kérdés
Lefekvéskor mondta, hogy fáradt és kifordult az ágy szélére külön takaró alatt, hogy egy jó éjszakát sem mondott, puszit sem adott. Ez az első ilyen alkalom 4 hónap után, de más helyzetekben sem olyan figyelmes mint a kapcsolat elején. Én is tudom, hogy nem lehet egész éjszaka ölelni a másikat, azzal nincs is bajom, csak legalább lefekvéskor megfoghatná a kezem. Vagy ez csak az én hisztim és túlreagálom?

2017. febr. 2. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem megsértődni kell, hanem szólni, hogy mire lenne igényed.

Mondjuk egy "Rendben, drága, adj egy jóéjt puszit, és hagylak aludni". Aztán ha akarsz, odabújsz a hátához.

Gondolom, neki épp így volt kényelmes feküdni, azon az oldalon. Nem feltétlen neked akart hátat fordítani.

Ha rendszeresen azon az oldalán szeret elaludni, és téged ez így zavar, akkor meg cseréljetek térfelet az ágyban.

2017. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Ez nekem is rosszul esett volna
2017. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem reagálod túl. Mi 5 év után is úgy alszunk el, hogy simogatjuk egymást, csók, ölelés, stb.

Ha nagyon összeveszünk, volt hogy nem köszönt el tőlem egyáltalán csak elfordult, na de akkor mondtam is neki, hogy ilyet nem lehet csinálni, mert iszonyat nagy bunkóság.

Nálatok mindez 4 hónap után jött elő? Hát nekem nem úgy tűnik, hogy érdekelnéd a barátodat.

2017. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

"Én is tudom, hogy nem lehet egész éjszaka ölelni a másikat"

Dehogynem!


4 hónap egyébként még nagyon rövid idő, őszintén meg kéne beszélni, hogy kinek mik az igényei, aztán azok szerint alkalmazkodni egymáshoz, ha lehet, mert különben csak az időt pocsékoljátok. Ha már ennyire a kapcsolat elején sem működnek a dolgok, akkor az elég rossz jel.

2017. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Csak nézek...

Komolyan képesek lennétek ezen besértődni, meg pedzegetni a szakítást, mert a másik nem úgy alszik, hogy rád van tekeredve?

Röhejes.

Aztán meg sírjatok, hogy nem találtok egy normális pasit sem...



Kérdező: én sem tudok úgy aludni rendesen, ha összeölelkezünk. Ezt a férjem is tudja, és nem is piszkál vele. Elégszer ölelkezünk és puszilgatjuk egymást ébren. Este viszont aludni szeretnénk.


Ez nálunk is úgy néz ki, hogy hasra fordulok, ő meg az ágy széle felé, kicsit összeér a lábunk, és alszunk. Ilyenkor nálunk mondjuk egy puszi belefér, aztán két perc múlva alvás.

A másik verzió, mikor tévézés közben alszunk el. Előtte pont nem fogom tudni bejelenteni, hogy mindjárt alszok, jó éjt és puszi. Általában ilyen az a párbeszéd hangzik el, hogy "Alszol?" "Nem, még nézem". "Ja, bőrön át, szuszogva".


Ha ennyin képes vagy hisztizni, akkor viszont azt gondold át, hogy való-e neked komoly párkapcsolat. Mert ha most bevágod a durcit, akkor szerencsétlen pasinak halvány sejtelme nem lesz, mi lehet a bajod, és jöhet a klasszikus párbeszéd: Mi bajod? SEMMI.

Aztán meg jön a következő kérdés, hogy jogosan sértődsz-e meg, ha a pasid ok nélkül hisztisnek nevez.


Ez már nem az ovi, ahol bármin be kell sértődni, aztán magadban duzzogsz.

Ha puszit akarsz este, akkor kérjél! Ezeket a kis meghitt közös szertartásokat együtt alakítjátok ki. De ha te nem szólsz, hogy neked ez fontos, ő nem fogja tudni, és akkor elmarad. Nem várhatod el a másiktól, hogy gondolatot olvasni is tudjon.


Mondjuk mit tudhatok én, végül is még csak 15 éve vagyok házas...

2017. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Eleg gaz, ha mar 4 honap utan valtozik a viselkedese. Akkor nem voltak tul erosek az erzesei.
2017. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden este egymásnak háttal alszunk el. DE mindig adunk puszit és jó éjszakát kívánunk egymásnak bármilyen fáradtak vagyunk is. 10 éve vagyunk együtt, szóval szó nincs rózsaszín ködről. Nem mondanám feltétlenül, hogy a párod nem szeret, lehet hogy ő egyszerűen ilyen. Mi sokszor csak úgy szimplán megöleljük egymást stb. Nem rossz ember a párod, de én nem tudnék ilyen pasival együtt lenni. Hosszú távon zavarnának ezek a dolgok, ráerőltetni meg nem lehet, hogy öleljen meg lefekvés előtt különben megsértődsz. Megbeszélni meg lehet, de ha ennyire különbözőek vagytok akkor nem hiszem hogy sok jövője van a kapcsolatnak.
2017. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg, hogy leírhatják itt 100an, hogy őket nem zavarná ha egyszer neked rosszul esik.
2017. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szádat, és komunikálj vele.

Mondd, hogy szarul esett, legközelebb legalább egy puszit adjon és ennyi.


Nekem is van, mikor be se csukom a szemem, már félálom, és megmozdulni nincs erőm. Olyankor a párom egyszerűen a hátamra gördít, megcsókol, aztán vissza az eredeti pozitúrába, és hagy aludni.

Vagy ha ő hullafáradt, akkor egyszerűen kap egy csókot, egy simogatást, és ennyi.


Egyébként meg nem kell várni ám, hogy a sült galamb mindig a szádba repüljön, te is tehetsz ilyesmiket - hidd el, értékelni fogja.


27n.

2017. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerős!!! Főleg a külön takaró alvás, szerintem van valakilye?
2017. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!