Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők megsértődnek ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megsértődnek ha a férfi titkolja a fizetését?

Figyelt kérdés
Pl. te azt tudnád róla amióta ismered hogy átlagos fizetése van, és valahogy kiderül 3-4 év múlva hogy valójában nettó 1.5 millió.

2022. máj. 17. 08:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9: A kérdésben 3-4 év szerepelt. Senki nem gondolja úgy hogy az első randin meg kell mondanod hogy mennyit keresel.

Ez nyilván már csak akkor kerül szóba ha komolyabban terveznek egymással a felek. Ahol még a gyermekvállalás, közös ingatlan tervbe van véve, ott ez nagyon nem mindegy. Nyilván akik már idősebbek, esetleg elváltak, külön élnek és csak összejárogatnak, azok nem fognak fillérre pontosan beszámolni a pénzügyeikről. Szóval nem mindegy hogy ki milyen élethelyzetben van éppen, mi a terve a jövőre nézve.

2022. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, ha nem szeretnék egy titkolózó paranoid szardarabit társnak.


Szeretném tudni és nem azért, mert pénzéhes vagyok, hanem mert undorító, hogy a fajtátoknak van pofája párkapcsolatnak nevezni azt, amikor egy alternatív életet éltek a párotok mellett, tőle szigorúan elzárva az énetek, életetek egy részét.

2022. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Első körben a havi másfél millió a gazdag férfitól igen messze van, még ha a magyar valóságban soknak tűnik is.


Másodszor, aki hosszú éveken át hazudik nekem, az számomra halott ember. Ha valaki nem akarja feltárni a pontos jövedelmi viszonyait, ne tegye. De hazudni róla elfogadhatatlan.


Ezt a 3-4 évet milyen partnerrel képzeled? Egy jó anyagi helyzetben lévő nővel, akin éveken át élősködsz, és mindent fizettetsz vele, vagy akinek le kell mondania a megszokott életszínvonaláról, mert úgy tudja, hogy te nem tudod megengedni magadnak? Vagy egy átlagos fizetésű nővel, ahol egyenlő arányban osztoztok? Esetleg egy rosszabb anyagi helyzetben lévővel, aki mindenét beleadja a kapcsolatba, miközben te a bevételedhez képest aránytalanul keveset? Ezek a lehetőségek erkölcsileg elfogadhatóak számodra?


Nem tudom az életkorodat, de fiatalon, családot tervezve abban a pillanatban szakítottam volna, ahogy ez kiderül. Hazug emberrel nem lehet közös jövőt építeni, és biztosan nem ilyen apát szerettem volna a gyerekemnek. Most, ötvenhez közel, jó anyagi helyzetben, szívesebben vagyok egyedül, mint valakivel, aki feltételezhetően a pénzem miatt van velem.


Működő párkapcsolatban pedig hogy lehet eltitkolni valaki valaki valós anyagi helyzetét 3-4 éven át? Talán nagyon fiatalon el tudom képzelni, de az én koromban már nem. Ha a partnerem tudja, hol van ingatlanom, mi a munkám, hol tanul a gyerekem, merre jártam már a nagyvilágban, mik a kedvenc helyeim, márkáim - és ezeket éveken át titkolni nem reális - nyilvánvalóan ki tudja számolni, hogy mekkora a reális minimális bevételem.


Mivel én már közös kasszában nem gondolkodom - együttélésben sem feltétlenül - pontos jövedelmi adatok nem érdekelnek. De az, hogy ne hazudjanak róla - ahogy másról sem - igen.

2022. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Összejárogatós, randizgatós kapcsolatban nem is érdekel mennyit keres.

Komoly kapcsolatban, ahol házasság és gyerek is lehet belőle, ott fontos ezt tudni a másikról, hiszen ha minden jól megy, vagyonközösség fog létrejönni.

2022. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem akarok, de egy komolyabb kapcsolatban sem árt tudni, hogy hova tervezzünk utazni vagy milyen kikapcsolódást engedhetünk meg magunknak. Mi pl. közösen vettünk PS-t, és hülyén nézne ki, ha nem tudnánk, a másik megengedheti-e magának.
2022. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csalódott lennék, de nagyon. Mi egy bankszámlára tesszük a pénzünket, közösként fogjuk fel, nincs olyan, hogy az én pénzem, ő pénze. Csalódott lennék, és megbízhatatlannak ítélném, mert hazudik nekem
2022. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!