Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarazzam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarazzam el neki hogy ezt magam miatt csinalom nem mások miatt?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne mivel nagyon érdekel mások véleménye ezekröl a dolgokról.

1. Ruha-nem lehet tul kihivo mert akkor mas miatt csinalom. Ezt nem tudom hogy fogalmazzam meg neki hogy o is ertse hogy nekem fontos hogy szexinek erezzem magam, ez is motival.

Imadom a ruhakat, neha ilyen oversized cuccokat hordok de szeretek mereszebben is oltozkodni. Hiaba mondom neki ,itt egyszeruen elveszti az eszet es elkezd mindenfele neven szolitani, hogy csak masok miatt csinalom.

Ha pl kifestem magam.. neha full face ,neha csak szemoldok es szempilla (vagy egyaltalan semmi) ..akkor is azt mondja : “na akkor itthon miert nem fested magad??”. És ilyenkor nem tudok valaszolni, mert altalaban tenyleg csak akkor csinalok valamit ha megyek valahova..es ilyenkor elgondolkodom h mi van ha tenyleg igaza van.

De en tudom hogy nincs,megis neha ugy elbizonytalanit..mintha megvaltoztatna a sajat gondolataimat ..nem is tudom hogy irjam ezt le. Fura erzes nagyon…

Ti hogy magyaraznatok ezt vagy minek neveznetek? Manipuláció ??

2.Volt olyan ,hogy voltunk edzeni es atlatszo volt a nadragom ,ahogy leggugoltam es az anyag szethuzodott ,olyan feherebb lett es kicsit latszott a bugyim, es odaszaldt hozzam hogy amugy ezt midnenki latja. Én meg úgy megijedtem,50kgval a nyakamon álljak fel gyorsan ,h nemhogy valaki meglatja.. mert mindenki 1000% hogy velem foglalkozik…(es direkt megneztem a tukroben az oltozeben es eszre sem lehetett venni)

3 .Egy klubban dolgozok ,hajnali 5re erek haza es jott elem, osszeveszett velem mert h biztosan nem mondom el ,hogy tortent valami, hogy megprobaltak flortolni velem stb… Erre elkezdunk veszeledni es mindjart azzal jon hogy en rakos vagyok, mert tudja h az faj a legjobban ha arrol beszel..mivel anyukam anyamehnyak rakban halt meg es felek hogy nekem is az lesz… Mindig elhiszem neki h megbanta h azt mondta ,de mindig azzal jon ha veszekedunk.. en meg olyan naiv vagyok h hiszek neki. Tudom az en hibam… de olyan biztonsagot ad ha joban vagyunk amit meg sohasem erzetem.


4. Ha mondd valamit h faj neki valamije, v felrenyelt akkor mindjart reagalnom kell,mert ha nem torodok mindjart vele akkor azt kezdi el mondani hogy “jol van semmit se kell momdanod tudom h nem erdekel”. Neha mar csak probalok valamit mondani, es latni h csak muszajbol mondom es az is baj…Igazabol en neha tenyleg azt hiszem hogy csak eljatsza hogy faj neki valami, csak hogy teszteljen h torodoke vele. Azert sem veszem olyan komolyan,ha valami baja van. Nem tudom..lehet ez nagyon toxic viselkedes amut csianlok, mert lehet tenyleg rossz neki de legbelul erzem h nem.

5. Tegnap irta h mennyire kivan, mar kb 6 napja nem szexeltunk es amikro utoljara is csinaltuk, nem volt jo.. nem volt kedvem. Az is baj neki h nem kezdemenyezek.. mondtam neki hogy nincs kedvem ha igy viselkedik es elegem van.. es szo szerinte zt irta “milyen izgalmas szexualis elet, de nem nekem”

Hogy magyarazzam neki el ezt is..én nem kivanom a szexet ha igy viselkedik, es ezt sem tudja megerteni.



2022. máj. 18. 11:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Utalom magam hogy kibirtam ezt,


Hogy miért utálod magad? Mit bírtál ki?


Semmi nem lesz jó vele, tipikus bántalmazóval élsz együtt.

2022. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeret, maximum birtokol.

Figyelj, egy egészséges kapcsolatban ez úgy működik, hogy BÜSZKE vagyok a páromra, és büszkeséget érzek ha megnézik, mert velem van, az én kezemet fogja.

Neki is volt toxic kapcsolata, a csaj nem engedte hogy kirakja az edzős videóit, mert biztos azért csinálja mert másnak akar tetszelegni…

Ehhez képest most mi csináljuk egymásról a legdögösebb képeket a social mediara :) és akkor sem rendez jelenetet ha qrvának öltözve megyek el a barátnőimmel iszogatni

2022. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Soha nem voltam ilyen naiv.

Azt banom , hogy hagytam magam es azt ,hogy vele maradtam es abban a hitben eltem hogy minden megvaltozik.

2022. máj. 18. 13:20
 14/44 A kérdező kommentje:

12es pontosan igy gondolkodtam en is, engem nem zavarna ha olyanokat tenne ki… en buszke voltam ra mindig

Most mar szegyenlem

Es sok boldogságot nekteek☺️

2022. máj. 18. 13:23
 15/44 dregor ***** válasza:
69%
Egy nárcisztikis szociopatával vagy együtt egy bántalmazó kapcsolatban... Hisztizz és szenvedj tovább, de csendben, mert változtatni még vagy 10 évig nem fogsz, amíg teljesen tönkre nem ver lelkileg...
2022. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
66%

12-es

Mondjuk az elseje gy túl egészséges es erett dolog, ha ennyire mutogatjatok magatokat az instán

16 éves korig meg oké de a felett már elég ciki

2022. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod elmagyarazni neki. Sajnalom, de ott KELL hagynod, a sajat erdekedben.

Egyszer elsz, ne pazarold el az eveidet egy ilyenre. Mint latod, mindenki velemenye ugyanaz - ez ritkasag a gyakorin.


Szakitas utan pedig rogton pszichologus, vagy rengeteg onsegito konyv, hogy ne valassz meg egyszer ilyen pasit!

2022. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy anyukam meghalt ,apum meg nem foglalkozott nagyon velem csak megadta azt amire szuksegem volt anyagilag..de semmi lelki dolog."


Ezek szerint nincs hová menned?

Sokan azért tűrik el a bántalmazást (lelki), mert nincs hol lakniuk. Nem tudsz lelépni tőle? Ez az állapot javulni nem fog, az biztos.

2022. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
81%

Egy aranyos nő vagy, aki vágyódik a biztonságra mindennél jobban,annyira

hogy észre sem veszed milyen megalázó már ez a kapcsolat neked.

Lehet hogy biztonságot ad neked,de semmi mást..Lépj ki,amíg még tudsz,

és ne pocsékold el az életed egy ilyen alakra.

2022. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
93%

Azért szeret néha és kedves veled, hogy utána bánthasson.

Te meg azért tűröd a bántását, mert néha kedves veled.

Tulajdonképpen tökéletes pár vagytok bizonyos szempontból.

Azon gondolkodj el, hogy jó-e ez így neked hosszú távon.

Abban hogy másik majd egyszer megváltozik, csak a hülyék reménykednek.

2022. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!