Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarazzam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarazzam el neki hogy ezt magam miatt csinalom nem mások miatt?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne mivel nagyon érdekel mások véleménye ezekröl a dolgokról.

1. Ruha-nem lehet tul kihivo mert akkor mas miatt csinalom. Ezt nem tudom hogy fogalmazzam meg neki hogy o is ertse hogy nekem fontos hogy szexinek erezzem magam, ez is motival.

Imadom a ruhakat, neha ilyen oversized cuccokat hordok de szeretek mereszebben is oltozkodni. Hiaba mondom neki ,itt egyszeruen elveszti az eszet es elkezd mindenfele neven szolitani, hogy csak masok miatt csinalom.

Ha pl kifestem magam.. neha full face ,neha csak szemoldok es szempilla (vagy egyaltalan semmi) ..akkor is azt mondja : “na akkor itthon miert nem fested magad??”. És ilyenkor nem tudok valaszolni, mert altalaban tenyleg csak akkor csinalok valamit ha megyek valahova..es ilyenkor elgondolkodom h mi van ha tenyleg igaza van.

De en tudom hogy nincs,megis neha ugy elbizonytalanit..mintha megvaltoztatna a sajat gondolataimat ..nem is tudom hogy irjam ezt le. Fura erzes nagyon…

Ti hogy magyaraznatok ezt vagy minek neveznetek? Manipuláció ??

2.Volt olyan ,hogy voltunk edzeni es atlatszo volt a nadragom ,ahogy leggugoltam es az anyag szethuzodott ,olyan feherebb lett es kicsit latszott a bugyim, es odaszaldt hozzam hogy amugy ezt midnenki latja. Én meg úgy megijedtem,50kgval a nyakamon álljak fel gyorsan ,h nemhogy valaki meglatja.. mert mindenki 1000% hogy velem foglalkozik…(es direkt megneztem a tukroben az oltozeben es eszre sem lehetett venni)

3 .Egy klubban dolgozok ,hajnali 5re erek haza es jott elem, osszeveszett velem mert h biztosan nem mondom el ,hogy tortent valami, hogy megprobaltak flortolni velem stb… Erre elkezdunk veszeledni es mindjart azzal jon hogy en rakos vagyok, mert tudja h az faj a legjobban ha arrol beszel..mivel anyukam anyamehnyak rakban halt meg es felek hogy nekem is az lesz… Mindig elhiszem neki h megbanta h azt mondta ,de mindig azzal jon ha veszekedunk.. en meg olyan naiv vagyok h hiszek neki. Tudom az en hibam… de olyan biztonsagot ad ha joban vagyunk amit meg sohasem erzetem.


4. Ha mondd valamit h faj neki valamije, v felrenyelt akkor mindjart reagalnom kell,mert ha nem torodok mindjart vele akkor azt kezdi el mondani hogy “jol van semmit se kell momdanod tudom h nem erdekel”. Neha mar csak probalok valamit mondani, es latni h csak muszajbol mondom es az is baj…Igazabol en neha tenyleg azt hiszem hogy csak eljatsza hogy faj neki valami, csak hogy teszteljen h torodoke vele. Azert sem veszem olyan komolyan,ha valami baja van. Nem tudom..lehet ez nagyon toxic viselkedes amut csianlok, mert lehet tenyleg rossz neki de legbelul erzem h nem.

5. Tegnap irta h mennyire kivan, mar kb 6 napja nem szexeltunk es amikro utoljara is csinaltuk, nem volt jo.. nem volt kedvem. Az is baj neki h nem kezdemenyezek.. mondtam neki hogy nincs kedvem ha igy viselkedik es elegem van.. es szo szerinte zt irta “milyen izgalmas szexualis elet, de nem nekem”

Hogy magyarazzam neki el ezt is..én nem kivanom a szexet ha igy viselkedik, es ezt sem tudja megerteni.



2022. máj. 18. 11:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

#10

Akkor ezért hagyod magad a végletekig megalázni, mert amikor mert szeretetet is kapsz tőle rendszeresen.

De azért ne hidd, hogy ő igazán szeret téged.

2022. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

Az elejen azt hittem veled van a baj, mert akarmit is irnak itt, az nem "bantalmazo viselkedes" hogy nem akarja hogy masok a bugyidat nezegessek edzes kozben. Azzal sincs baj hogy nem engedi hogy kihivoan oltozz, normalis pali nem is turi el hogy a not aki az ove mindenki latja ugy ahogy csak neki kene.

De az a rakos resz nagyon durva, ezt nemtudom hogy vagy kepes benyelni 😅 mondd neki nyugodtan hogy Isten nem bottal ver ugyhogy ovatosan rakosozzon...

2022. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
87%

Miért kéne magyarázkodni?!

Megmondod neki, hogy te ezt csinálod, mert ezt akarod csinálni, ha elfogadja, jó, ha nem, akkor az is jó. Lehet, hogy egyből lehiggadna. Nehogy belemenjél már a hatalmi játszmájába!

2022. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
78%

#33

Te miről beszélsz?

A kiscsaj rég benne van mindenféle játszmában.

Megfogta az edzőterem legjobb kandúrját, de hát ez az ára. A csaj kb a pasi kutyája.

2022. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
66%

Hogy az edzőterem legjobb kandúrjáról van-e szó, az nem derült ki a szövegből, persze lehet, hogy csak elkerülte a figyelmem, de mellékes is.

Lehet, hogy már lement a lány pincsikutyába, de ettől még megemberelheti magát. Bár tény, hogy ha már nagyon eluralkodott az ilyen embereket nem nagyon lehet megváltoztatni, nem is egy pincsibe már lement nő fogja. Ha valaki esetleg, akkor egy oroszlán, akit pincsibe akar vinni, aztán első próbálkozás után jól helyre rakja.


Szóval valóban egy szimpla szakítást javaslok.

2022. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a lényeg, hogy a kérdező nem tud szakítani. Kap némi szeretetmorzsákat a pasitól és az bearanyozza az életét teljesen.

Ismerem az ilyen típust. Apám pont ilyen volt és kicsit én is ilyen vagyok.

2022. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság, kérdező?
2022. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan, mintha azt írnád, hogy amikor éppen nem ver, és nyugodt, és elégedett akkor szeret.

Fogd már fel, hogy ez egy bántalmazó, elnyomó kapcsolat, csak birtokolni szeret.

2022. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
#37 szakítottam vele, eleg durva volt ..de legalabb vege
2022. júl. 18. 11:24
 40/44 anonim ***** válasza:
52%

Örülök, megjött az eszed, és gratulálok, hogy meglépted ezt a bátor lépést.

Innentől szabad vagy, és remélhetőleg levonod a tanulságot. Legyél óvatos, mert ha nem vonod le a tanulságot, akkor tipikusan hasonló pasik felé vonzódsz. Ajánlom, hogy menj pszichológushoz.


Szerencse, hogy nincs még gyerek, nem több időt pazaroltál rá.

2022. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!