Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarazzam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarazzam el neki hogy ezt magam miatt csinalom nem mások miatt?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne mivel nagyon érdekel mások véleménye ezekröl a dolgokról.

1. Ruha-nem lehet tul kihivo mert akkor mas miatt csinalom. Ezt nem tudom hogy fogalmazzam meg neki hogy o is ertse hogy nekem fontos hogy szexinek erezzem magam, ez is motival.

Imadom a ruhakat, neha ilyen oversized cuccokat hordok de szeretek mereszebben is oltozkodni. Hiaba mondom neki ,itt egyszeruen elveszti az eszet es elkezd mindenfele neven szolitani, hogy csak masok miatt csinalom.

Ha pl kifestem magam.. neha full face ,neha csak szemoldok es szempilla (vagy egyaltalan semmi) ..akkor is azt mondja : “na akkor itthon miert nem fested magad??”. És ilyenkor nem tudok valaszolni, mert altalaban tenyleg csak akkor csinalok valamit ha megyek valahova..es ilyenkor elgondolkodom h mi van ha tenyleg igaza van.

De en tudom hogy nincs,megis neha ugy elbizonytalanit..mintha megvaltoztatna a sajat gondolataimat ..nem is tudom hogy irjam ezt le. Fura erzes nagyon…

Ti hogy magyaraznatok ezt vagy minek neveznetek? Manipuláció ??

2.Volt olyan ,hogy voltunk edzeni es atlatszo volt a nadragom ,ahogy leggugoltam es az anyag szethuzodott ,olyan feherebb lett es kicsit latszott a bugyim, es odaszaldt hozzam hogy amugy ezt midnenki latja. Én meg úgy megijedtem,50kgval a nyakamon álljak fel gyorsan ,h nemhogy valaki meglatja.. mert mindenki 1000% hogy velem foglalkozik…(es direkt megneztem a tukroben az oltozeben es eszre sem lehetett venni)

3 .Egy klubban dolgozok ,hajnali 5re erek haza es jott elem, osszeveszett velem mert h biztosan nem mondom el ,hogy tortent valami, hogy megprobaltak flortolni velem stb… Erre elkezdunk veszeledni es mindjart azzal jon hogy en rakos vagyok, mert tudja h az faj a legjobban ha arrol beszel..mivel anyukam anyamehnyak rakban halt meg es felek hogy nekem is az lesz… Mindig elhiszem neki h megbanta h azt mondta ,de mindig azzal jon ha veszekedunk.. en meg olyan naiv vagyok h hiszek neki. Tudom az en hibam… de olyan biztonsagot ad ha joban vagyunk amit meg sohasem erzetem.


4. Ha mondd valamit h faj neki valamije, v felrenyelt akkor mindjart reagalnom kell,mert ha nem torodok mindjart vele akkor azt kezdi el mondani hogy “jol van semmit se kell momdanod tudom h nem erdekel”. Neha mar csak probalok valamit mondani, es latni h csak muszajbol mondom es az is baj…Igazabol en neha tenyleg azt hiszem hogy csak eljatsza hogy faj neki valami, csak hogy teszteljen h torodoke vele. Azert sem veszem olyan komolyan,ha valami baja van. Nem tudom..lehet ez nagyon toxic viselkedes amut csianlok, mert lehet tenyleg rossz neki de legbelul erzem h nem.

5. Tegnap irta h mennyire kivan, mar kb 6 napja nem szexeltunk es amikro utoljara is csinaltuk, nem volt jo.. nem volt kedvem. Az is baj neki h nem kezdemenyezek.. mondtam neki hogy nincs kedvem ha igy viselkedik es elegem van.. es szo szerinte zt irta “milyen izgalmas szexualis elet, de nem nekem”

Hogy magyarazzam neki el ezt is..én nem kivanom a szexet ha igy viselkedik, es ezt sem tudja megerteni.



2022. máj. 18. 11:37
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolat, amihez még aszisztálsz is. Nem fogod tudni elmagyarázni neki a dolgokat, mert teljesen másképp gondolkodtok. Hogyha mindent elviselsz, mindenben neked kell hozzá igazodni, sose leszel boldog. Egyértelműen nem illetek össze, csak szeretetmorzsákért és egyedülléttől való félelem miatt vagy vele.
2022. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
87%

Hihetetlen,hogy ilyen embernek van párja és nem hagyja el a nő.

Mivel tudott megfogni? Jó a szex?

2022. máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
69%

#22

Csak gondolj bele hány idióta írogat ide aki bármit bevállalna egy plázacica külsejű nőért. A férfiak többségét sem hiszti, sem az nem zavarná, ha teljesen buta a nő, csak szép legyen.

A leghülyébbek még pénzelnék is.

Ennek fényében ítélkezzetek a kérdező felett.

2022. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

"azzal jon hogy en rakos vagyok, mert tudja h az faj a legjobban ha arrol beszel..mivel anyukam anyamehnyak rakban halt meg es felek hogy nekem is az lesz…"

Te sem vagy normális, ha a legelső ilyen megnyilvánulása után nem vágod ki ívben. A továbbiakhoz sok szerencsét.

2022. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt a szakítás?
2022. máj. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz szakítás. Szerelmes a pasijába.
2022. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos önértékelési problémái vannak, amit rád vetít ki. Te ezt miért tűröd? Próbálj meg vele erről beszélgetni. Hogy ne féltékenykedjen feleslegesen, mert nem a feltételezett hűtlenséged, hanem a viselkedése fogja megölni a kapcsolatotokat. Perpillanat egyikőtök sem boldog a kapcsolatban. Ezen változtatni kell megfelelő kommunikációval, különben semmi értelme együtt lennetek.
2022. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

A leírásod 90%-ban nem az alapkérdéssel kapcsolatos, de nem ez a baj, hanem az alapkérdés a rossz.


A jó kérdésre a válasz az, hogy ez egy mérgező kapcsolat, nem vagytok egymáshoz valók.


Hogy vannak jó pillanatok, az egy dolog, a kapcsolatotok alapvetően nem harmonikus, toxikus. Nem építitek egymást (ő téged), hanem rombolja az önbizalmadat. Azért, mert fél, hogy nagy önbizalommal felülemelkedsz rajta, és akkor elhagyod.


Ha szeret, akkor nem tép fel szándékosan ilyen mély sebeket.


Te azért cuppantál rá, mert anyukád meghalt, apukád nem foglalkozott veled... Talán egy kis függetlenség jó lenne a személyiséged kifejlődéséhez, és akkor egészségesebb kapcsolatra lennél később nyitott.


...és nem lenne annyira a béka segge alatt az önbecsülésed, hogy együtt maradsz egy ilyen féreggel, aki a sárba tapos téged.

2022. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Egy nárcisztikus bántalmazó idióta a pasid.

Kezdd építeni a baráti kapcsolataid kicsit jobban, ha esetleg hirtelen el kell költöznöd akkor esetleg tudj pecózni valaki másnál.


Látom ez egy régi kérdés, remélem már nem vagytok együtt

2022. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Újabb öntudatlan önismeret nélküli ember, aki alámegy a másiknak, akit könnyen el lehet bizonytalanítani, kivéve azt a tényt hogy ezt be kell fejezni ha nem működik. A pali meg egyszerűen gyökér, ennyi.
2022. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!