Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarazzam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarazzam el neki hogy ezt magam miatt csinalom nem mások miatt?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne mivel nagyon érdekel mások véleménye ezekröl a dolgokról.

1. Ruha-nem lehet tul kihivo mert akkor mas miatt csinalom. Ezt nem tudom hogy fogalmazzam meg neki hogy o is ertse hogy nekem fontos hogy szexinek erezzem magam, ez is motival.

Imadom a ruhakat, neha ilyen oversized cuccokat hordok de szeretek mereszebben is oltozkodni. Hiaba mondom neki ,itt egyszeruen elveszti az eszet es elkezd mindenfele neven szolitani, hogy csak masok miatt csinalom.

Ha pl kifestem magam.. neha full face ,neha csak szemoldok es szempilla (vagy egyaltalan semmi) ..akkor is azt mondja : “na akkor itthon miert nem fested magad??”. És ilyenkor nem tudok valaszolni, mert altalaban tenyleg csak akkor csinalok valamit ha megyek valahova..es ilyenkor elgondolkodom h mi van ha tenyleg igaza van.

De en tudom hogy nincs,megis neha ugy elbizonytalanit..mintha megvaltoztatna a sajat gondolataimat ..nem is tudom hogy irjam ezt le. Fura erzes nagyon…

Ti hogy magyaraznatok ezt vagy minek neveznetek? Manipuláció ??

2.Volt olyan ,hogy voltunk edzeni es atlatszo volt a nadragom ,ahogy leggugoltam es az anyag szethuzodott ,olyan feherebb lett es kicsit latszott a bugyim, es odaszaldt hozzam hogy amugy ezt midnenki latja. Én meg úgy megijedtem,50kgval a nyakamon álljak fel gyorsan ,h nemhogy valaki meglatja.. mert mindenki 1000% hogy velem foglalkozik…(es direkt megneztem a tukroben az oltozeben es eszre sem lehetett venni)

3 .Egy klubban dolgozok ,hajnali 5re erek haza es jott elem, osszeveszett velem mert h biztosan nem mondom el ,hogy tortent valami, hogy megprobaltak flortolni velem stb… Erre elkezdunk veszeledni es mindjart azzal jon hogy en rakos vagyok, mert tudja h az faj a legjobban ha arrol beszel..mivel anyukam anyamehnyak rakban halt meg es felek hogy nekem is az lesz… Mindig elhiszem neki h megbanta h azt mondta ,de mindig azzal jon ha veszekedunk.. en meg olyan naiv vagyok h hiszek neki. Tudom az en hibam… de olyan biztonsagot ad ha joban vagyunk amit meg sohasem erzetem.


4. Ha mondd valamit h faj neki valamije, v felrenyelt akkor mindjart reagalnom kell,mert ha nem torodok mindjart vele akkor azt kezdi el mondani hogy “jol van semmit se kell momdanod tudom h nem erdekel”. Neha mar csak probalok valamit mondani, es latni h csak muszajbol mondom es az is baj…Igazabol en neha tenyleg azt hiszem hogy csak eljatsza hogy faj neki valami, csak hogy teszteljen h torodoke vele. Azert sem veszem olyan komolyan,ha valami baja van. Nem tudom..lehet ez nagyon toxic viselkedes amut csianlok, mert lehet tenyleg rossz neki de legbelul erzem h nem.

5. Tegnap irta h mennyire kivan, mar kb 6 napja nem szexeltunk es amikro utoljara is csinaltuk, nem volt jo.. nem volt kedvem. Az is baj neki h nem kezdemenyezek.. mondtam neki hogy nincs kedvem ha igy viselkedik es elegem van.. es szo szerinte zt irta “milyen izgalmas szexualis elet, de nem nekem”

Hogy magyarazzam neki el ezt is..én nem kivanom a szexet ha igy viselkedik, es ezt sem tudja megerteni.



2022. máj. 18. 11:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezzel a fickóval vagy együtt, akkor te nagyon durván mazochista vagy.
2022. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Még olvasni is borzalmas volt, nem tudnék úgy együtt lenni a párommal, hogy folyamatosan kontrollálnom kell magam attól tartva, hogy mit fog szólni hozzá. Ez beteges féltékenység és minden pontod arról szól, hogy a párodnak súlyos önértékelési zavarai vannak, amiket rád vetít ki. Ne haragudj, de én nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, aki így viselkedik.

Az én párom kifejezetten büszke rám, ha megnéznek, szerintem ha a párod rendben lenne önmagával, akkor nem rettegne minden pillanatban attól, hogy valaki rád néz.

2022. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Egyszeruen dobjad :)
2022. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%

A párod súlyos kontrollmániás. Le akar téged dominálni. Te meg úgy éled az életed ahogy ő mondja.

Gondolom együtt életek és nincs hová menned. Ha nem így van, és van hol laknod, akkor hagyd a fenébe ezt a pszichésen beteg alakot, aki még szexuálisan is kihasznál, a te véleményed semmit nem jelent neki.

A sminkkel kapcsolatban pedig ha otthon nem fested ki magad (én sem), arra lehet azt válaszolni (ami igaz is), hogy addig pihen a bőröd, és csak akkor sminkelsz ha utcára mész (én is így szoktam). Felnőtt ember vagy, senkinek semmi köze hozzá hogy milyen ruha van rajtad (gondolom nem ízléstelen). Az életedről te döntesz, és nem mások (vonatkozik ez a párodra is).

2022. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és veled mi a baj? Mert azt nyilván te is vágod, hogy normális nő már rég kidobott volna egy ilyen selejt faszit. Te valamiért nem dobtad, tehát biztos veled is van valami gebasz. Ezen kéne első körben segíteni.
2022. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Manipuláció? Igen, elég durva.

Toxic viselkedés? Igen, csak nem a te részedről, hanem tőle. De még mennyire mérgező.

Nem csodálom, hogy nincs kedved szexelni vele. Örüljön, hogy még nem csaptad be magad után az ajtót. Pedig nagyon ideje lenne - menekülj, amíg még tudsz...

2022. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod? Ennek fel is nagyon durva! Minek ilyennel együtt lenni?
2022. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló hogy imádsz szenvedni, szóval ez a kapcsolat tökéletes a számodra.


Továbbra is rengeteget fogsz szenvedni, sőt egyre többet. Gondolom titokban nagyon várod.



O, hogy mégsem szeretsz szenvedni? Hát akkor mi a f**** csinálsz abban a kapcsolatban?

2022. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%

#8

Szerintem tényleg szeret szenvedni.

2022. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Amikor minden oke akkor o adja azt a szeretetet amire szuksegem van es ahogy anyukam meghalt ,apum meg nem foglalkozott nagyon velem csak megadta azt amire szuksegem volt anyagilag..de semmi lelki dolog.

Utalom magam hogy kibirtam ezt, es biztatgattam magam ,hogy minden jo lesz..

2022. máj. 18. 13:01
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!