Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra valami kifejezés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami kifejezés, amikor az egyik fél vitát generál úgy, hogy nincs igaza, majd érzelmi zsarolásként azzal védekezik a vita alatt, hogy ezek a viták mennyire leszívják, ez neki mekkora stressz, stb?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Tipikpasitrükk.
2022. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Talán önellentmondás ami jo kifejezés erre.

Vennéknneki sebtapaszt a szájára mint a mesékben hogy tessék, igy nincsenek viták.

2022. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
1. Tipik csaj trükk, hihi.
2022. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Dóri.


Én ezt használom erre is.

2022. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt 1x egy ilyen pasim. Kb 2 hónapot voltam vele, amit nem is bánok, mert nem volt mellém való. Na ő kötött bele abba is, hogy hogyan fogom meg a fogkrémes tubust, miért vagyok csinos stb stb. Annyit veszekedtem vele abba a 2 hónapban. Szerintem azért csinálta, mert az elején punci volt szakítani és azt várta, hogy mikor teszem ki. Úgy voltam vele, ha szakítani akar, legalább tegye meg és ne legyen nyuszi. Végül ő unta meg nem sokkal később és szakított. Persze azért hozzá tette, hogy azért szakított velem, mert engem sose dobtak és tudjam meg milyen érzés ez. Az illető akkor volt 36 éves. Utána visszajárogatott volna még, de elküldtem a pcsbe. Szóval van ilyen valóban.
2022. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakkifejezés, de "fszkalap".
2022. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan, ami konkrétan ezt a szituációt írja le nincs, de amúgy ez tipikusan passzív-agresszív játszma kategória. Két kedvencem ebből a stílusból, amiért beleálltam emberekbe, annyira felhúztak:


Munkahelyi meetingen felmerült egy téma, ami vitát generált. Az egyik vitázó kolléga pofázott állandóan. Fél perces monológok után, ha valaki megszólalt, belevágott a szavába, majd újabb perces monológ jött. 10 perc után belökte, hogy ez a téma amúgy szerinte nem ért meg ennyit, hogy már vagy 10 perce erről beszélünk. Konkrétan senki más nem tudott érdemben hozzászólni. Kihívtam utána négyszemközt beszélni egy "jóízűt".


Lány ismerősöm családi ebéden beszólt valamit az anyjának, amit anyuka nehezményezett, és szóvá is tett, mire a csaj közölte vele, "anya ne rendezz már jelenetet mindenki előtt, olyan ciki". Na ezen hangosan felröhögtem, hogy aaaazigen.

2022. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen van: rossz kapcsolat.
2022. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!