Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom a szex témát?

Figyelt kérdés

Második kapcsolatom, nemrég jöttünk össze, előtte csak az exemmel feküdtem le.

A jelenlegi páromnál az előjáték abból áll, hogy fél perc smár után elkezd ujjazni, aztán pár perc múlva beteszi, és rá is kapcsol ezerrel. Szex közben szinte végig azt nézi, ahogy a farka ki-be mozog, szerintem a leghosszabb szemkontaktusunk 1,5 másodperces volt. Ha én nem megyek el, akkor utána segít benne, de mindig külön kérni kell rá, szíve szerint aludna. Nekem ez nagyon furcsa. Mivel ő a második férfi az életemben, így nincs valami sok összehasonlítási alapom, de nála nincs meg az a romantikus, szeretetteljes légkör, konkrétan úgy definiálnám a 'dugás' szót, ha le kéne írni, ahogy ő csinálja. Ez általános dolog vagy túlreagálom? 22/L



2022. máj. 21. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

#10:

Én addig háttérben hagyom a saját orgazmusom, amíg a nőnek minimum egy nincs! Minimum...

;)

2022. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kiszáradnék egy ilyen pali mellett. Semmi szexuálisan izgatót nem látok így ebben az aktusban. Hideg kiráz ahogy olvasom. Nem volt meg szerencsére ilyennel dolgom, de nem sokáig tűrném.
2022. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Magyarul magával törődik még szárazon betolja, rád nem figyel... öhm, kell ez neked?


Nálunk ez úgy működik, hogy csókolgat, a nyakam (erogén zóna és pici kézimunkával kb ott el tudna vinni), a mellem.

Aztán cserérünk kényeztetem én, majd mielőtt betenné majdnem elnyal orgazmusig (tudja, hogy nem szeretek előjátéknál elmenni, mert utána hiperérzékeny leszek), beteszi és keményen megd...

Na, oké, ez a része nem romantikus, mert ő is, én is imádom, amikor alig bírom visszafogni magam, hogy ne sikítsak :D, mert annyira jó.


Általában van orgazmusom is, ha nincs, akkor miután ő elment, maximum 2 perc alatt kivégez.


Persze, néha mi is csináljuk ezt, hogy elkezd nyalni, hogy kicsit felizgasson és már tesz is a magáévá, de ez a ritkább, de akkor nagyon jó.

2022. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!