Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kíván a férjem szülés után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a férjem szülés után?

Figyelt kérdés

7 hete született meg a kislányunk.

A terhességem 38. hetéig együtt voltunk, nem is volt semmi probléma.

Alig vártam már, hogy leteljen a 6 hét gyermekágyas időszak és végre legyen szex…

Erre semmi nem történt eddig.. Alig néhány kg-t szedtem fel a terhesség során, rendszeres sportolok, egészségesen étkezem, próbálok mindig csinos igényes lenni,nincs rajtam egy deka plusz sem. Mégsem kíván. Megpróbáltam mindent bevetni az ügy érdekében, szexi fehérneműben járkálok előtte, simogatom, de nem reagálja le. Hagyjak neki egy kis időt, vagy kezdjek el aggódni?



2022. máj. 22. 00:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%

18asnak fixen nincs gyereke:DDD


" Nem lehet, hogy sokat sír a baba, keveset alszotok?" de, lehet, hiszen gyerekük van:D Mindegyik sír, és ilyenkor mindenki kevesebbet alszik, de attól még szexelnek:)


Nem ez az oka a szexhiánynak, már, ha egyáltalán lehet szexhiányról beszélni, összesen egy hét maradt ki a kérdezőnél.. Most képzeld el, hogy egy hétig nincs kedved szexelni, pedig lehetőséged lenne rá, és a párod elkezdeni kérdezgeti, hogy mibajod.. Egy hét kimaradás tök normális.

2022. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#11

163 cm vagyok, 48 kilóval kezdem a terhességemet, 54 el mentem szülni.

Most ott tartok, hogy 48-49 kiló közül mozgok.

Ha így jobban érthető:)

2022. máj. 22. 14:28
 23/24 A kérdező kommentje:

#21:

Igazad van, biztos csak felnagyítva látom ezt a problémát és nincs semmi baj.

Csak abból indultam ki, hogy előtte viszonylag sokat szexeltünk.

2022. máj. 22. 14:30
 24/24 A kérdező kommentje:

#4:

A szülésnél nem volt bent.

2022. máj. 22. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!