Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom mellett tönkremegy az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Bár előtte se volt sok, de mikor elkezdtünk járni sokat dicsért engem, de most így 1 év után, mintha azt éreztetné, hogy nem vagyok elég jó neki. Egyre több beszólással úgy érzem rombolja az önbizalmam.

Elég introvertált vagyok, már nincsenek barátságaim sem, de ez nem a kapcsolat miatt van, mert már előtte sem voltak. Utoljára a gimiben voltak barátnőim, de mivel ő nekik is saját családjuk lett, így ezek megszakadtak. A barátom azt mondja, hogy ez elég baj.

De közben meg azt mondja a családomra ne hallgassak, mert különben egyedül maradok, csak ő rá hallgassak mindenben, mert ő csak a jót akarja. Egyszer is mikor összekülönböztünk azt mondta telefonon, hogy a k....va élet b....szná meg, és leraktam a telefont, mert nem volt kedvem ezt hallgatni. Utána visszahívott, és azt mondta nem tetszett neki, hogy leraktam a telefont, de bocsánatot kért, meg ilyenkor sokszor mondja, hogy szeret.

Sokszor rossz jelzőkkel illett engem: hülye, bolond, lusta vagyok.

Volt már úgy, hogy mutatott egy nőt, és kérdezte tőlem, hogy összejöjjön-e vele, erre mondom, hogy nyugodtan, de akkor mi nem leszünk együtt. Erre azt mondja, hogy hogy nem veszem észre, hogy csak húzta az agyam, és csak viccelt. Ekkor eltávolodtam tőle és azt mondta nekem, hogy b....sszál ott, de ezzel is csak viccelt.

Mikor ilyenkor mondom, hogy csúnyán beszél, akkor azt mondja hogy szokjam meg, mert ő ilyen.

Egyszer előfordult, hogy kimartam a karját a körmömmel, persze véletlenül, nem szándékosan, és akkor is csúnyán szólt be, hogy b....szódjak meg.

Nem egyszer mondta már, hogy ott hagy a p....csába, de persze ezt is csak poénból, és utána mondja, hogy ha mi nem lennénk együtt, nem találnék, még egy olyan férfit, aki ennyire nagyon szeretne, és mások meg kihasználnának, míg ő nem, mert ő nagyon jó hozzám.

Nem egyszer mondta már azt sem viccből, hogy kapni fogok tőle pofont.

Mindezek ellenére sokszor elmondja, hogy mennyire nagyon szeret, de akkor sem értem, akkor miért viselkedik így.


2022. máj. 22. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom de nem szeret szerintem :/


Tipikus "nem szeretem a páromat de jobb mint egyedül"


Az ilyet jobb elhagyni, pusztán eszköz, egy hiány pótlás vagy neki mert nem akar szingli lenni.


Egyébként milyen idősek vagytok?


Hidd el, találsz jobbat. Főleg ha erőszakos, az undorító. Az erőszakos férfit azonnal el kell hagyni. Egyedül a világ végén is jobb mint egy bántalmazóval.

2022. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus bántalmazó kapcsolat, ami most érzelmileg zajlik, később fizikákisan is fog.

Hidd el, így lesz.

Nekem is volt részem benne...

Addig szakíts ameddig nem késő!

2022. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus lelki bántalmazás (egyelőre).

Ha kicsit eszed és önbecsülésed van, akkor tipli.

2022. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus trükk. Teljesen lerombolja az önbizalmad, elhiteti veled, hogy senkinek nem kellenél. Így akar magához kötni. Látja, hogy mindent eltűrsz neki, ez egyre jobban felbátorítja és egyre több mindent fog megengedni magának. Aki ilyeneket mond az nem szeret, csak egy eszköz vagy neki, hogy ne legyen magányos és levezethesse rajtad a komplexusai miatt benne lévő feszültséget.
2022. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező kapcsolat, nàrcisztikus egyén.
2022. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Ha a párod nem boldoggá tesz, biztonságot ad és bíztat, akkor az nem a párod, csak egy ember aki használ.

Mit csinálj? Ha lesz egy kis önbecsülésed azonnal hagyd el. Ha most nem is mersz lépni, mert úgy lehúzott, hidd el lejön az a pont ahol észbe kapsz, de jobb lenne minél előbb hogy ne vesztegesd a drága időd.


Nyugodj meg, nem szeret, ha szeretne nem viselkedne így, csak manipulál. Valószínűleg sosem kaptál otthon igazi szeretetet, ezért te is úgy érzed hogy ez a normális,ennél jobb nem lesz. El akarja hitetni veled hogy nem kellesz senkinek, hogy rá legyél utalva.

2022. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!