Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sok bennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sok bennem a harag a csajozásai miatt?

Figyelt kérdés

Barátom csomó csajra csorgatta a nyálát a neten, most is követget nézeget egy párat. Szóltam neki hogy ez zavar de aztmondta ne vegyem komolyan ezt. Mikor minden jó közöttünk ez mindig eszembejut, hogy lehet nem vagyok elég jó azért néz másokra.

4 éves kapcsolat, 21/L


2022. máj. 23. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha jelzed neki, hogy téged zavar, de semmibe veszi ezt, akkor ott elvi ellentétek vannak, nincs tekintettel rád, nem tisztel eléggé. Leülnék vele mélyen átbeszélni ezt, aztán ha harmadszorra sem változtat, külön utakra eveznénk.
2022. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Csald meg a legjobb haverjával. Érteni fogja a célzást.
2022. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez megcsalás. Másokon jár az esze, virtuálisan flörtöl velük, ott, melletted.Ez önmagában megalázó, sérti az önbecsülésedet, aláássa az önértékelésedet. Lám, máris azt hiszed, veled van baj, te vagy az, akiből hiányzik valami.


Hát egy nagy frászt!

Én már ott sem lennék.


Az évek csak annyit számítanának, hogy kár volt egy ilyen érdemtelen, hitvány alakra pazarolni.


Mégis mit vársz? Nem fog megváltozni.

És igen, nem benned a hiba!

Ő a szemét!

2022. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Mikor minden jó közöttünk ez mindig eszembejut, hogy lehet nem vagyok elég jó azért néz másokra."


Hát tedd tönkre a jól működő kapcsolatotokat az önbizalomhiányod miatt, ez tuti recept a boldogsághoz! :D

2022. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#3: Úr isten... Ez megcsalás? Hova süllyedtek még az oldalon, csajok? :/
2022. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4 èv? Legalább még van benned érdeklődés a fèltèkenykedèsből látszik.

A másik oldal mivel leszarja kevèsbè érdekli már az egész

Ezt mérlegeld.

2022. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli, hogy mit érzel. Nem szeret téged. Első kapcsolat gondolom, sajnos ez szokott lenni, ezek nem tartanak örökké, sajnalom. Hagyd el, mert most meg csak ez, aztán később meg is csal. Most sem érdekli, hogy neked hogy esik, később, ha más novel csal, szerinted érdekelni fogja, hogy neked hogy esik? (nem)
2022. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebből volt probléma. 3 évem ment rá hogy megértse. Addigra már annyira elegem lett, hogy hiába hagyta abba, Bem tudtam ugyanúgy nézni rá hiszen leszarta a keresemet korábban.
2022. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!