Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viszonyban vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viszonyban vagytok az exférjetek új párjával?

Figyelt kérdés
Már több mint két éve együtt vannak, de nem örülök neki, mivel van két közös gyerekünk az exférjemmel. Azt hittem, hogy valaha még újrakezdhetjük, bár így nyítan sosem mondtam neki, ő pedig sosem közeledett, de ez fáj. A gyerekekkel nem akartam, hogy találkozzon az új asszony, de ez csak ideig-óráig működött. Sokszor hallgattam, hogy milyen kedves az új asszony, játszik velük, jól érzik ott magukat, jókat kirándultak, de én ezt nem tudom elviselni. Muszáj voltam sajnáltatni magam a gyerekeimnek, hogy nekem csak ők vannak, ne akarjanak már itt hagyni. Szerettek oda járni, de én ezt nem bírom elviselni, hogy az új asszony próbálna belebújni az anya szerepbe és inkább ott vannak szívesebben mint velem, az anyjukkal, így sajnos muszáj voltam kitalálni dolgokat, hazudok a gyerekeknek az új asszonyról, hogy gonosz és miatta vagyunk apuval külön. Ezt minden nap elmondom, így szerencsére nem is akarnak már menni. Meddig csinálhatom ezt így? Utálni fognak a lányaim ha rájönnek hazudtam? Nem szeretném, hogy az új asszonyt tekintsék anyának. Párkapcsolatom nincs, így nálam nem látnak család mintát.

2022. máj. 24. 14:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Hát te nem vagy normális. Miért nyomoritod meg a saját gyerekeid lelkét? Inkább örülnöd kéne.
2022. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Te voltál már ilyen helyzetben? Tudod mit érzek? Mintha el akarnák venni a gyermekeimet!
2022. máj. 24. 14:48
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Miért kéne vele bármilyen kapcsolat?
2022. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nem bírom elviselni, hogy az exem vele van és még a gyermekeim is kedvelik.
2022. máj. 24. 14:50
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

"Utálni fognak a lányaim ha rájönnek hazudtam?"

Simán előfordulhat.

2022. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus látott már?
2022. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Kérem olyan is válaszoljon, aki volt már ilyen helyzetben! Megéri uszítani a gyerekeket?
2022. máj. 24. 14:52
 8/50 anonim ***** válasza:
94%
Ez ám az igazi undorító dolog, amikor valaki a gyereket használja fel. És ez sajnos nem ritka.
2022. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha tönkre akarod őket tenni, ha azt akarod, hogy azt lássák, hogy a helyes dolog hazudni, jó dolog sajnáltatni magukat, akkor biztos megéri. Ahelyett, hogy kiegyensúlyozott életet teremtenétek neki, te pedig nem rinyálnál, hanem mondjuk elkezdenél tenni magadért és a boldogságodért, a gyerekeid boldogságáért.
2022. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért gondolatod, hogy téged nagyon szeretnek a lányaid, pontosan tudják hogy te vagy az Édesanyjuk. Mindenkinek csak egy anyja és egy apja van. Ne rontsd el a gyerekeid örömét, jobb lesz neked, ha felnőttként lelkibetegek lesznek, és pszichiáterhez fognak járni? Legyél picit lazább anya, és próbálj megnyugodni végre, fogadd el, a volt párod már tovább lépett.
2022. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!