Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, mennyire toleraljatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mennyire toleraljatok, ha a pasitok sok mas lannyal van jo viszonyban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egyszerübb beszelö, barati, kollegalis viszonyokra, amiböl egyik fel sem akar tovabb közeledni.

Milyen szemmel neznetek ezt?

Elvegre ha egy uriember jo tarsasag, vonzo szemelyiseg, jol nez ki stb, akkor azok a hölygek is könnyebben, szivesebben szoba allnak vele, akik nem akarnak töle semmilyen kapocsolatot.



2018. ápr. 22. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Néha kicsit irritál, idegesít, főleg hogy volt közülük több is aki bepróbálkozott már nála. De próbálom nyugodtan kezelni a dolgot, mert megbízok benne. Viszont ha egy csaj a jelenlétemben nyomul elég csúnyán szemmel nézem éa ilyenkor poénosan de be szoktak szólni a csajnak, hogy vegye észre magát. Ha látványosan mászik egy csaj szerencsére a pasim magától is szól érte, ha hagyná akkor valószínűleg kevésbé tolerálnám.
2018. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar, hogy a páromnak vannak lánybarátai. Nyilván ha velük akarna lenni, akkor nem velem lenne :D felesleges féltékenykedni.
2018. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs pasim de nekem ez lenne a normális. Semmi bajom nem lenne ha mozog emberek (nők) között, persze amíg nem tesz semmit ami gyanús. Elvárom én is, hogy egy kapcsolatban is szabad maradjak és azzal találkozzak, oda menjek, azt csináljak amit akarok szóval a dolog két irányú.
2018. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg egyedülálló vagyok, de amíg nem kell a hűtlenség miatt aggódni, addig nem zavar. Én vegyesen barátkozom férfiakkal-nőkkel, a munkahelyemen több férfival dolgozom együtt, mint nővel.

De mindenki más, és minden kapcsolat más. A te kapcsolatodról neked kell dönteni.

2018. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha senki sem akarna tovább közeledni, mit kéne ezen ragozni??? Emberek közt élünk, azzal kommunikál, akivel akar. Ez már nagyon beteg, ha valaki nem tolerálja, hogy rajta kívül máshoz is szól.
2018. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Semmi baj nincs ezzel. Nem is ertem a kerdest. A baratomnak tucat ellenkezo nemu ismerose baratja van. Rengeteg lany ismerose harom negy kozelebbi akikkel szokott talizni is. Es? Csak baratok. Nem erdekel. Miert zavarna. Nem ertem miert kell feltekenykednie mindenkinek. Undorito mindenki birtokolna a masikat.
2018. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Sosem értettem, milyen alapon várhatja el bárki a párjától, hogy lehúzza a rolót a fél világ előtt - a szeretetnek az a lényege, hogy úgyis ahhoz az egyhez ragaszkodsz, de ettől még egy csomó más érdekes ember között élünk.
2018. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Barátom amúgyis jobban megtalálja a hangot a lányokkal. Szereti ha a beszélgetés nem csak "vasmacsó" stílusú es igénye van a lágyabb,szofisztikáltabb hangnemre. Ennek én nagyon örülök. Én pedig az a lány vagyok aki olykor szereti a karakán,néha erős vicceket és ugratásokat vagy épp a tárgyiasabb látásmódot. Érthető okokból mibdkettőnknek vegyes a baráti köre. Ez így is van jól. Eddig sosem okozott problémát.
2018. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Ameddig egyik sem ad okot arra, hogy bizalmatlankodjam (egy bizonyos határon túlmenő flört, incselkedés stb.), nekem semmi bajom nincs ezzel. Nem vagyok egy ok nélkül féltékenykedős típus.
2018. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!