Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedtünk, nem komolyodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtünk, nem komolyodott a dolog de elkezdtem már iránta érezni. Viszont nem ő nekem a megfelelő, de mégsem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Én idén most még jó pár hónapig nem szerettem volna kapcsolatot tudatosan. Szerettem volna a régi sérelmeimet feldolgozni és ezt nem másra ráterhelni akivel együtt leszek majd.

Viszont megismertem egy srácot. Megtetszett annak ellenére is, hogy nem ilyen embert képzeltem el magam mellé. Nem nagyon haladt a kapcsolatunk, úgy érzem nem változott volna meg miattam jó irányba (pia, nők, stb..) de mégis nagyon fáj az elengedés, mert nem lett konkrétan kimondva, és pedig tudom, hogy biztos lesz olyan aki jobban fog hozzám illeni, jobban megbecsülne.

Nem voltunk még együtt de úgy érzem nem változott volna meg miattam/miattunk. Nem zártuk le ezt az egészet mert azt mondta komoly kapcsolatot akar velem, de a viselkedése nem ezt mutatta sajnos. Hamar elkezdett beszélni a negatív tulajdonságairól nekem őszintén, és többször megmutatta a sebezhető, szerethető oldalát is, és jól éreztem magam mindig mikor vele voltam (ezért is nagyon nehéz őt elfelejteni..)

Miért fáj ennyire ez a csalódás ha nem is szerettem volna mostanában kapcsoaltot?? (Mellette sem ismerkedtem és azóta sem, valamint nem is szeretnék egy ideig ahogy terveztem is)

Hogyan felejtsem el?

Leüljek vele korrekten átbeszélni, hogy szerintem mi miatt nem működne? Vagy csak ne válaszoljak az üzeneteire?



2022. máj. 24. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Felesleges, a végén csak az lenne, hogy mégis adnál neki egy esélyt mert megsajnálod. Aztán szembesülhetnél még egy csalódással. :D
2022. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy esélyt megér megbeszélni, kitudja lehet változik. Ha meg nem otthagyod és talán később magától jön rá, hogy nem mondtál hülyeséget. Az indolkolatlan ignorálás az nagyon gyerekes és sokkal jobban tud fájni, mint egy korrekt kritika.
2022. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek nem vtoznak, felesleges beszélnek vele. Valószínűleg azért kötődsz hozzá, mert a traumaidat meg nem dolgoztad fel és vele ismerős helyzetben lennél. Ennyi és nem több. Ne keresd és idővel elmúlik. Elképzelsz mögötte egy embert, akit tudnal szeretni, de ő nem az, akit te elképzelsz.
2022. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!