Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vasaltok? Főztök? Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasaltok? Főztök? Van itt olyan, aki sohasem vasal, de gyakran mos mint én?

Figyelt kérdés

Okozott e feszültséget, hogy kell e? Takarítás az muszáj gyakran hisz higiéniai egészségügyi szükséglet a takarítás heti szinten minimum! + A mosás heti 2x. Ami kapcsán kérdezem: nem nem most költöztünk össze: állati rég! Érdekel ki hogy csinálja? Vasaltok e? Főztök e? Én amit tudok: megfőzök!! Igaz ritka, de főzök is! Viszont semmit sem vasalok ki. Mert 99% olyan a mosnivaló ami konkrétan lehidaltok:DD DE nem gyűrődik meg! Emiatt: ápolt a mosott ruháink kinézete! A nagy baj férfi ing esetén van, ott vasalni kell! De ezt az ing viselője vasalja nálatok?


26 elmúltam szóval sokat mostam takarítottam. (Nő)



2022. máj. 25. 12:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vasalok, mert nem kell. AMit mégis kell, azt a tulajdonosa kivasalja magának.
2022. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hálisten :D akkor jól gondolom!
2022. máj. 25. 12:58
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vasalónk, mégis van férjem.
2022. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

26 éves férj vagyok.

Mindig is magamnak vasaltam az ingjeimet, sosem vártam el sem anyukámtól még ifjú voltam, sem feleségemtől most.


Volt hogy megcsinálta, mikor magának vasalt valamit, de mint neked, neki sincsenek gyűrődő dolgai.


Mosni nálunk az mos akinél túlcsordul a szennyes. Szétválogatjuk a ruhákat és a legnagyobb kupac bele a gépbe.


Felseperni, felmosni ritkán szoktunk, arra ott a robotfelmosó. Napi 1x végigmegy. Hogy ne akadjon bele dolgokba alapvetően rendet is tartunk a lakásban.


Főzni feleségem szokott mindkettőnk részére, de mivel ő Téné* életmódot folytat így ha húst szeretnék azt magamnak készítem el.


Illetve ha szép idő van kiteregetem a gangra az ágyneműt, ablakot, tükröt pucolok néha.


Mivel 2x annyit dolgozok mint ő így alapvetően ő tud jobban a lakással foglalkozni, de én is kiveszem szerintem a részem


*az a vegán aki nem péksütin él, hanem tényleg figyel arra hogy egészségesen étkezzen.

2022. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A fèrjem főz, vasalónk nincs.
2022. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Utálok vasalni :D egyébként csak inget kell néha, a többi nem gyűrődős.
2022. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
31 éves férj vagyok, gyerkőc még nincs. mosás/teregetést bármelyikünk, aki épp otthon van amikor megtelt a szennyes. vasalást mindenki magának intézi és egyikünk sem viszi túlzásba, de talán én szoktam picivel többet. takarítás közös biznisz kb. egyformán (valamikor én többet vagyok otthon, akkor többet csinálok) de mivel összességében dolgozunk és mellette szeretünk élni, időnként eléggé elszalad a lakás. főzni én sajnos baromira utálok, csak ha muszáj, inkább vállalok többet más feladatokból, feleségem jobban szokott, de nem ritka, hogy rendelünk, vagy ha valahol épp vagyunk akkor ott eszünk.
2022. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, egyedül élek és főzök, mosok vasalok. Pozícióm miatt én elegáns ruhában kell járjak dolgozni (nyár 😱) így reggel még egyszer ki kell vasaljam az inget, hiába vasalva tettem el :).
2022. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én főzni és vasalni is szeretek, de szívesen át is adom, ha épp a párom jót akar tenni. Szeretem ha mindkettőnk meg tud oldani feladatokat, és nem le van osztva ki mit csinál.
2022. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden házimunkát megcsinálok, nem okoz gondot egyik sem. Persze van, amit kevésbé szeretek pl a vasalás is idetartozik, portörlés szintén.
2022. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!