Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csenddel verés ellen ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csenddel verés ellen ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Mi a helyzet akkor, ha elkezd csenddel verni, amire én azzal reagálok hogy abszolút minden kommunikációs szálat elvágok, telefonszámát tiltom, fbt tiltom, stb? Ő csak viberen tiltott meg fbn letiltotta az üzeneteket, mire én felhúztam magam ezen és mindenét letiltottam tegnap este. Még nem próbált keresni. Gondolom majd fog, azért csak nem akarna elengedni, hülye lenne elengedni végleg egy ekkora barmot mint én vagyok

. Arra gondoltam hogyha majd elkezd keresni, akkor nem reagálok semmire, lehet napokig, hogy hadd essen kétségbe emiatt hogy lehet végleg elveszített, mert olyan még tényleg nem volt hogy kis időn belül ne reagáljak arra mikor egy ilyen után újra keres. Ezzel megfordíthatom a helyzetemet? Azt akarom hogy essen kétségbe hogy lehet elveszített, járjanak a gondolatai , szenvedjen, és vegyen engem jobban NŐ számba, azáltal hogy lássa hogy semmiképp se futok már utána és gondolja meg százszor hogy mégegyszer csenddel ver-e! Szóval jól meg akarom majd picit várakoztatni és szívatni. Amik voltak már köztünk , meg amiket csinált meg velem, ez kijár neki, pedig én tényleg nem vagyok kegyetlen típus és rossz is hogy ilyet kell tennem de ez van.


Szerintetek el tudok majd érni pozitív változást ezzel? Mit fogok ezzel elérni?


2022. máj. 26. 15:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy vele nem lesz normális kapcsolatod? Látod, mit csinál minden alkalommal. Szerinted? Egyedül kevés vagy a jó kapcsolathoz és kommunikációhoz, ha a másik nem partner. Márpedig ő nem az.
2022. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
sejtem... azért az érdekelne hogyha esetleg elkezd majd keresni ami elég valószínű , és én ezt bejátszom amit írtam akkor azzal mit érhetek el? átfordíthatom a helyzetemet?
2022. máj. 26. 15:46
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni átfordítani. Mert te szerelmes vagy, ő meg közömbös. Ha nem így lenne, nem csinálná ezt veled. Ő nem fogja otthon rágni a körmét és sírni, vajon mikor méltóztatod majd feloldani... mert nem érdekli.
2022. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudod, hogy mit csinál most? Ezerrel hajtja a következő puncit. Ha meglesz, eszébe se jutsz többet. Ha már hiányzik neki a szex, akkor újra elővesz, mert pontosan tudja, hogy epekedve várod a hívását.

Soha, de soha a büdös életben nem fogsz fordítani ezen.

Az egyetlen értelmes dolog, amit tehetsz, hogy te is keresel mást.

2022. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
23%
Remélem félreérti és dob a gagyi játszmád miatt. Ki a francak kéne ilye nő?
2022. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekesek vagytok mindketten.

Nem tudod kétségbe ejteni, mert abszolút nem érdekled.

Akkor nem szórakozna igy.

2022. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg soha nem is volt ez rendes kapcsolat.

Az viszont biztos, hogy a jövőben sem lesz az.

Akivel nem lehet normálisan beszélni, arra semmivel nem fogsz tudni hatni, hogy jöjjön rá arra, hogy szerinted ő milyen szerencsés veled.

Majd eltelik egy csomó idő és rájössz, hogy elvesztegetett idő volt.

2022. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér emberektől kár csodákat várnod. Ha szeretne, nem bánna veled úgy, mint egy koszos ronggyal.Az ilyen hulladékok a kukába valók. Keresned kéne inkább egy kis lelki békét magadban először, aztán meg egy normális kapcsolatot...
2022. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
3%
Mi a fenét műveltél, hogy nő létedre le kellett tiltani téged? Ennyire nincs tartásod? Jobb később mint soha, ne tiltsd csak ne írj neki. Csak lattamozd le néha, aztán ennyi. Hadd agyaljon
2022. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

19- az elejével nem értek egyet , ugyanis nem én voltam a hibás (tudom, mindenki ezt mondja de ha tudnád a teljes sztorit és jó érzésű ember vagyok akkor ezen az állásponton lennél te is.) a végével egyetértek.

még semmi nincs. én se jeleztem, ő se jelzett.

majd ha jelentkezik esetleg akkor szerintem húzni fogom kicsit az agyát azzal hogy csendes maradok

2022. máj. 28. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!