Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak miért kell beszólnia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak miért kell beszólnia, mikir ma elhunyt a kutyám?

Figyelt kérdés

12 éves voltam, mikor a húgom meg én kaptunk egy kis tacskót. A legjobb barátunk volt, nagyon közel állt hozzánk. Az életünk meghatározó része volt.

Sajnos ma reggel el kellett altatni, mert áttétes tüdőrákja volt 13 éves volt.

Igaz már nem otthon lakom, de anyum mikor közölte elsírtam magam és azóta is szomorú vagyok. A páromnak elmondtam ő meg erre azt mondja miért sírsz? Úgy se láttad mindennap.

Ezzel még nehezebb most.


2022. máj. 26. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
hagyd ott a párodat
2022. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hogy miért kellett beszólnia, azt kérdezd meg tőle. Elég bukó dolog volt tőle. Részvétem!
2022. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Oszinten ez egy tusko.

A kutyadat meg nagyon sajnalom!

2022. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert érzéketlen!

Az teljesen normális, hogy ő nem érzi a súlyát, viszont a minimum lenne, hogy azt mondja, hogy sajnálom, ha látja, hogy ez neked fontos, a kutya is családtag. Ilyen alapon a többi szeretted halála sem érdemel könnyet, ha nem minden nap látod?

2022. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Miért vagy együtt egy ilyen paraszttal? Komolyan ezért van sok válás meg eldobott gyerek, mert sokan életképtelenek a párválasztásbam.
2022. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Férfi, mit vársz tőle?
2022. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan ez a nyomult volt a legjobb az összes közül? Önmagad is minősíted ha egy ilyen paraszttal vagy együtt.
2022. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én azt nem értem, mit eszel ebben a tapintatlan tuskóban? Nem, ne mondd, hogy egyébként egy aranyos, önzetlen, segítőkész, érzelmes, odaadó pasas, mert úgysem hisszük el. Jól gondold át, hogy tényleg egy ilyen érzelmi agyhalott mellett akarsz-e még éveket, vagy akár évtizedeket eltönteni!
2022. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért vannak érdekes kommentek. Egyből szakításra bíztatnak, vagy kikérik, hogy mégis miért vagy együtt ilyen parasztal stb.. mikor nem is tudnak semmit a kapcsolatotokról. Mindegy.


A kérdésre én azt tudnám válaszolni, hogy tényleg nem volt szép tőle és bunkó is volt, bár nem tudom, hogy a mindennapokban milyen veled, de szerintem ha megkérdezed tőle, hogy miért volt ilyen az célravezetőbb. Megbeszélheted vele, hogy neked fontos volt a kutyus. Az emberek nagyon változatosan állnak a kutyákhoz, sokaknál szinte családtag és olyan az elvesztésük, mintha a gyereküket veszítenék el, sok helyen pedig "állatként" tekintenek rá és nem élik meg olyan nagy tragédiaként, ha netán meghal. Ki milyen neveltetést kapott vagy milyen a mentalitása. Nálad nyilván érthető, hogyha családtagként tekintettetek rá és vele nőttél fel, hogy sokat jelentett, de nem írtad, hogy a barátodnak volt-e vagy azt se tudni, hogy ő hogyan tekint rájuk. Szóval csak azt mondtam, hogy nem biztos, hogy azaz alap állapot, hogy ő szándékosan volt veled bunkó és ő egy igazi nőket gyalázó világ legrosszabb embere és te mégis vele vagy.


Részvétem.

2022. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Szégyen mennyi féreg van!


A barátod: féreg

Első válaszoló: Féreg

hatodik válaszoló: Féreg!%

2022. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!