Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom nem dolgozik hónapok óta…

Figyelt kérdés

Lassan kb 8 hónapja nem dolgozik, az előző munkahelyén felmondott, mert problémája volt a főnökkel. Az elején munkanélkülin volt, de mostmár egy ideje nincs és semmi pénze, arra sincs hogy találkozzunk, mert ugye távkapcsban vagyunk. Hiába mondtam neki, hogy keressen munkát ő nem akart, mert nem volt olyan lelkiállapotban. Olyan kenyelmesen el van otthon, hogy az nem igaz és már borzasztóan zavar, azt is mondtam már neki, hogy semmirekellő és nagyon megsértődött rám. Akárhányszor erről akarok vele beszélni azt mondja, hogy én csak lehúzom az energiáját és ne piszkáljam.


Mostanság próbál munkát keresni, mert az anyukája is piszkálja, de nem talál. Vagyonőri munkába szeretne dolgozni, de logisztikai ügyintéző is a szakmája. Zavar ez az egész helyzet, főleg, hogy nyáron úgy volt lekoltozik ide, de így nem tud és találkozni is alig tudunk, mert nem tud lejönni pénzhiányában.

19L, 29F



2022. máj. 27. 21:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem tudsz csinálni. Szakíts vele.
2022. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért is vagy együtt egy ilyen nagy csecsemővel?
2022. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Felejtős a dolog... és igen, tényleg semmire kellő!
2022. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

"azt mondja, hogy én csak lehúzom az energiáját és ne piszkáljam."


Erre a válasz:


"Rendben. Nem piszkállak soha többet." És nem írsz és keresed soha többet.

2022. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
szakíts, tapasztalatból mondom
2022. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

szakíts vele, ez egy életképtelen lusta tohonya srác

csak a kifogásokat ismeri és a félre beszélést

veled se foglalkozik, ha magáért nem is legalább érted felkelhetne és erőt vehetne magán de hát még az se

nem volt olyan lelki állapotban? én mikor szakítottam az exemmel és totálisan tönkre voltam menve mert minden reményemet álmomat elvett tőlem m és minden bajom volt is elmentem dolgozni mert ez nen erről szol...

Gondolkozz el rajta, h ha nem képes erőt venni magán milenne veletek később? ő otthon fetreng míg te dolgozol? v ha gyerek lenne egyedül maradnél rá teljesen és ha akkor jön rá egy ilyen akkor még tartsd is el?

egy kapcsolat megkövetel jo esetben mindkét féltől dolgokat amit belefektetenek, de ő csak siránkozik

A távkapcsolat magában szinte semmi, néha találkoztak lefekszetek és stb de kb nincs alapja vagy valami ami összetartaná mert nem találkoztok szinte semmit csak mint két régi barát/ismerős úgy mond egy szexkapcsolat de ez amilyen gyorsan jött olyan gyorsan is megy, ha az egyik nem kapja meg amit szeretne

és itt kéne neked kapcsolnod h te semmit nem kapsz ettől a kapcsolattol, és még fiatal vagy és nem kéne magad kinozni h olyan valakivel vagy aki le se toj és csak szenvedsz miatta

ezt amit tőle kaptál eddig jót azt bárki megadhatja neked helyben jobban többet, de mivel már azt a keveset se adja ami miatt eddig esetleg melette maradtál mire is vársz?

több évig voltam távkapcsolatban, és sajnos megtanultam h egy forintot se ér mert az egyik fél elfog távolodni és v lehuzni a másikat vagy csak simán tojik majd bele, az az a fél aki erőlködik megtehet bármit akár fejre is állhat de nem viheti a hátán az egész kapcsolatot és nem javíthatja az meg egyedül mert ehhez két ember kell

2022. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Bírom, hogy mindenki egyből szidja a hapsit. De én megközelítem másik irányból is a dolgot! Miért nem mész te őhozzá? Végülis nagykorú vagy már te is, és amúgy is egyenjogúság van! Már nem kötelező a férfinek állni mindent!
2022. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7es: nem is állt semmit sem és amúgy sem várom el. Az, hogy egy majdnem 30 éves férfi dolgozzon azt ne csak értem tegye, hanem saját magáért, mert ez az élet rendje és nem pedig az hogy az anyukája tartja el!

Ő amúgy sem szereti a várost ahol él, így szívesen költözne ide a közelbe, tehát nem én erőltetem. Csak ugye tenni is kéne érte…

2022. máj. 27. 22:25
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

19 évesen nyilván átlátod egy 29 éves ember lelki világát.

Ja nem..

2022. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9 29 évesen lèbecolás az èletcèl?


Ehhez nem kell lèleklàtónak lenned

2022. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!