Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szemez valakivel, rászolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szemez valakivel, rászolok es letagadja, hogyan oldhatók ezek meg?

Figyelt kérdés

Bármikor ha ilyen van, megalázva érzem magam és már el is bőgném magam. Akkor ott helyben hogyan oldhatnám meg ha letagadja?

Legutobb teraszos helyen voltunk egy parkolo mellett. Az egyik kocsiba beszállt egy nő, egymást lesték, aztán a nő levette a kabátját es egy szál trikoba volt es ugy szállt be a kocsiba.

Mindvégig egymást nézték a párommal.

Ha szólnék letagadja, hogy nem leste.

Felpattanni nem tudtam es otthagyni, mert 100 km-re voltunk otthonrol kocsival egy relative kihalt helyen. Max stoppal juthattam volna haza.

Igy max lett volna egy olyan balhé köztünk, hogy győzköd qrrol hogy nem leste, engem néz hülyének, le kellett nyelnem az egészet.

Mit lehetne ilyenkor tenni?


Egyéb esetekben idafigyel rám, probál nem szemezni meg kifejezi társaságokban más nőknek hogy velem van engem szeret, azaz átölel megpuszil más nők előtt, alapvetoen próbálja magát visszafogni miattam, mégis megesnek olyanok, mint a fenti példa :(


Hogy tegyem magam tul azon hogy elvisz engem ebédelni vacsorázni szép helyekre, nekem udvarolna, értem tenne, és ilyenekkel az egészet keresztbehuzza nekem hogy az álomból rémálmom lesz csak?


Ismétlem nem lehet vele megbeszélni, mert LETAGADJA.



2022. máj. 28. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem is kell vele beszélni, úgyis neki lesz igaza” én úgy oldottam meg, hogy kerestem olyant aki 100%-ban rám figyel ha velem van. Tudod ki csavarogna vele gyomorgörccsel...

még a qwával is foglalkoznak ha szán az idejéből...

2022. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1#

Ilyet már nekem is mondott egy pasi hogy egy qurvát is megtisztelnek annyival hogy amikor vele vannak/beszélgetnek akár társaságban akkor rá figyelnek.

2022. máj. 28. 09:54
 3/9 A kérdező kommentje:
De mit lehet tenni akkor es ott abban a helyzetben?
2022. máj. 28. 09:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Privre: tényleg szemez. Egymást nagyon hosszan lesték. Nem is pillantgatás volt, hanem hosszu egymást bámulás, kozben a nő vetkőzik is
2022. máj. 28. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A pasik ilyenek. Ezt meg kell szoknod vagy inkabb ne legyen pasid. Nem rosszindulatbol mondom... a ferfiak rettentoen osztonosek, megdugnanak minden jo not, hiaba van parjuk.
2022. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Bármikor ha ilyen van, megalázva érzem magam és már el is bőgném magam."

Bármikor, ha ...

Tehát már többször előfordult.

Az első után elhagytam volna.

2022. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek vagy vele, ha folyton ilyen farok. Dobbants vagy tűrj.
2022. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Félév alatt 10 ilyen megaláztatásban volt részem tőle.

Ez milyen arány?


Tehát leátlagolva 18 naponta.

2022. máj. 28. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan arány hogy nem tisztel, bszik az érzésiedre, és ha a lány olyant mutat neki hogy gyere segíts kicserélni a kocsigumit mert defektes, akkor őt is kiporolja előtte... nehogy panasszal induljon az útnak.
2022. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!