Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a férjem. Van 2 gyerekünk. Pár napja elkezdtem beszélgetni valakivel aki jól néz ki, neki is van gyereke, nincs most senkije. Jó lenne randizni, találkozni vele. Kb 70 kmre lakik innen. Ki mit csinálna? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Így bármikor nem tudunk találkozni . Mivel nem olyan közel lakik.nem tudja hogy mikor tud ide jönni.

A gyerekek miatt se olyan könnyű összehozni a találkozót meg azért se mert van férjem. Tudom, nem szép dolog amit csinálok.Nem tudom hogy mit csináljak. Közös a lakás, van 2 gyerek így nem tudom hogy mit csináljak. Nagyon tetszik nekem. A férjemmel egy ideje nem vagyok boldog.Ki mit csinálna?



2022. jan. 31. 15:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jól csinálod, ülj bele az első farokba, mert nem vagy boldog. Nagyon vigyázz arra, hogy véletlenül se próbáld meg megbeszélni a problémát és arra is hogy ha lehetséges akkor intézd úgy, hogy csak romok maradjanak utánad. Aztán váljál el és próbáld meg az összes pénzét elvenni a férjednek. Íme a NŐ
2022. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
94%
Én elmondanám a férjemnek, aztán vagy dolgoznánk rajta, vagy elválnék. Tudom, nehéz, de az a tiszta út.
2022. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
91%
Szard le! Tegyél otthon rendet, így, vagy úgy, utána ráérsz ismerkedni.
2022. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
89%

1. A házasságban nem vagyok boldog > elválok.

2. Megoldom a saját és a gyermekeim lakhatását, hogy legyen jövőnk

3. Amikor úgy érzem, hogy minden kialakult, helyére került és a gyerekek is felfogták a korukhoz való szinten, hogy aput már csak hétvégente látják, akkor talán ... TALÁN elkezdenék ismerkedni.


Az a baj, hogy az írásodból az jön le, hogy csak magaddal törődsz. Leszarod, hogy a férjednek vagy a gyerekeknek mit okozol egy ilyen helyzettel, csak a saját vágyaid/szükségleteid hajtanak.


Legyél korrekt és úgy zárd le a dolgokat, ahogyan azt illik, azután lehet új életet kezdeni tiszta lappal, feltéve, ha a gyermekeid is készen állnak az új életre, hiszen neked most a gyerekeidet kéne első helyre tenni és nem egy másik férfit, akit nem is ismersz.

2022. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
88%
Aha. Tehát nem vagy boldog, már ki van nézve az új bika, de nem állsz a férjed elé tisztességesen és mondod el a bajodat. Ahelyett hogy a problémán dolgoznál, hogy kitaláld menthető-e a kapcsolat, vagy mi okozza a bajt, inkább más ágyába ugranál, amit már meg is tettél volna ha nem lenne aza fránya 70 km. Elmondom, mi lesz ha így folytatod. Összejössz a kanival, aztán valahogy majd elválsz. Élsz boldogan, egy ideig, aztán azok a problémák amik az előző kapcsolatod, házasságod megkeserítették, ugyanúgy elő fognak jönni. És neked ugyanúgy gőzöd nem lesz arról hogy állj neki megoldani, hanem megint keresel egy új pasit akivel ismét átélheted a boldogságot. Ha menthetetlen a házasságod, oké. Válj el tisztességgel. De ne rohanj egyből más karjába.
2022. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
76%
Kulcsár-jelenség
2022. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
79%
Az új kanra is rá unsz majd. Aztán jöhet a következő farokra ülés.
2022. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
79%

Neked az elsődleges kötelességed a világra hozott gyermekeid nyugodt családi körülményeinek biztosítása. És nem a saját pillanatnyi boldogságod hajszolása.


Az első hozzászóló maró szarkazmusával teljesen egyetértek.


Szállj le a földre, és tudjad az eszeddel, hogy hol kell lenned: a gyermekeid mellett. Akinek családja van, azokért felelősséggel tartozik.

2022. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
78%

8-as vagyok: azzal is legyél tisztában, hogy egyedül fel fogod-e tudni nevelni a két gyereket.

A férjedről nem írtál semmit, miért nem szereted már. A szerelem mulandó. De dolgozik a férjed? Veszekedtek? Vagy iszik? Vagy bánt téged? Megannyi kérdés, te látod a helyzetedet tisztán, de az biztos, hogy más férfihoz menekülni egy nagy butaság lenne, főleg két gyerekkel. Mert azért remélem őket nem akarod elhagyni.

2022. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
82%

Épp azon dolgozol, hogy megcsald a férjed. Vajon miért nem működik a házasságod... ?


Tedd azt, hogy beadod a válást, és amikor a gyerekek apás hétvégén vannak, mehetsz a jó pasihoz dugni.

2022. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!