Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz végre jobb?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt párommal, van egy gyerekünk is. Nem régiben kiderült hogy a 4 év alatt folyamatosan más csajokkal flörtölt a neten, kikezdett velük, szexuális dolgokra invitálta őket. Mikor megláttam és kérdőre vontam, azt mondta azért volt mert nem foglalkoztam vele a gyerek megszületése után eleget. (mindezt úgy várta el, hogy minden az én nyakamba szakadt egyedül,sokáig munkanélküli volt úgy sem segített be nekem:D) Mondtam neki hogy ezt igazán meg is beszélhettük volna ezek helyett. Azt mondta ezek a lányok csak pótlékok voltak, és én vagyok az igazi akit szeret... Viszont nekem már semmi bizalmam felé,folyamatosan beugranak a képek és szövegek amiket láttam. Magamat már egyáltalán nem tudom szépnek vagy kívánatosnak tekinteni, hiszen a tipikus csinibabákra ment rá, én meg nem vagyok az. Ez a bizalmatlanság és önutálat változni fog valaha? És ha igen mikor? Volt már valaki hasonló cipőben? Nem tudom mit kéne tennem.. Mindezt úgy, hogy amúgy én kajakra nem tudtam soha ránézni semmilyen más férfira. Csak rá. Annyira tökéletes volt nekem. :)

23/L



2022. máj. 30. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen 4 éves gyerek? :O
2022. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem, 4 éve élünk együtt, 2 éves a gyerek :D
2022. máj. 30. 10:35
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem ki jól a kérdésben.. Az egyik indoka volt a gyerek, a másik hogy nem volt semmi olyan mint az elején,meg veszekedés..:D
2022. máj. 30. 10:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú éretlen gondolkodásra vall, ahogy viselkedik. Nem egy apa típus. Vagy megijedt az elköteleződéstől. De ez sem mentség arra, ahogy viselkedik veled és nem tisztel.
2022. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bizalmatlanság és önutálat változni fog valaha? Igen

És ha igen mikor? Amint kipenderíted ezt a semmirekellő alakot az életedből.


Fiatalon jöttetek össze, feltételezem ő is fiatal még, a gyerekhez is láthatóan nem nőtt fel eléggé, egyszerűen nem volt még itt ennek az ideje a leírásod alapján. Ő még nem férjet és apát akar játszani, hanem csajozni, bulizni, élni az életét. Egyedül rád hárítja azokat a problémákat, amiket közösen kéne megoldanotok, vagy leginkább neki magának, magában. Emiatt te érzed rosszul magad, miközben semmi alapja nincs. Értem, hogy nagy a szerelem és eleinte tökéletes párod volt, de erre a szerepre, amire most szükséged lenne, amit most neki kéne produkálnia, egyszerűen (még?) nem alkalmas. Így csak magadnak (meg a gyereketeknek) ártasz, ha ebben továbbra is benne maradsz. Neked is több esélyed lenne a boldogságra, ha nem a bizalmatlansággal meg a saját önbizalmad hiányával kéne együtt élned ez a fickó mellett.

2022. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

"ezek a lányok csak pótlékok voltak, és én vagyok az igazi akit szeret"

Vajon mennyire szeret, ha a probléma megbeszélése helyett más lányokat választ? - ráadásul nem egyszer. Miért nem veszi ki a részét a gyereknevelésben?


"Mikor lesz végre jobb?"

Soha. Ő csajozni fog, legközelebb ügyesebben tartja titokban, te pedig elnézed, avagy keresel mást.


"Nem tudom mit kéne tennem."

Dönts, hogy elfogadod barátod személyiségét úgy ahogy van és elfogadod időnként más nőkkel is együtt van, avagy zárd le a kapcsolatot és keress mást.

2022. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az még mellette szóljon, hogy bevállalt egy munkát, messze tőlünk (itt nincs munkalehetőség :D) és enni sincs pénze meg semmi. mindig mondja, ha nem szeretne miért tenné ezt meg, csak elhagyna más csajért azt annyi.. ami logikus is picit.. lehet tényleg változna? vagy csak egy ideig? :D
2022. máj. 30. 11:24
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Úr Isten és ilyenek vállalnak gyereket meg jön össze a baba...

Borzasztóan fiatalok vagytok, nyakamat teszem rá, hogy ha nem lenne gyerek, már rég szakított volna veled, ha lenne másik nő, aki ugrott is volna.


Hosszabb verzió: próbálkoztok még pár évig, akár házasság,stb. , majd elváltok,mert kiderül, hogy megcsalt és megy a szeretőjéhez.


Röviden: Amint tudsz, add be a kicsit bölcsibe, menj el dolgozni, gyűjts pénzt és költözz el, mert láthatólag nem tűnik hosszú életűnek ez a kapcsolat. Ő az elmondásod alapján még nem túl érett gondolkozású, (ahogy amúgy te sem), ha lehetősége lesz biztosan meg fog előbb vagy utóbb csalni, Te nem érzed szeretettnek magad és az önbecsülésedre sincs jó hatással ez a kapcsolat...és mellé még manipulál is a fickó, ami fel sem tűnik lehet. Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, az látszódik a leírásodból.


Szóval akkor lesz végre jobb, ha szakítotok. De mivel te ennyire odavagy érte, valószínűleg ő fog elhagyni.

2022. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért vallaltatok gyereket?

Kizárt dolog, hogy a személyisége ezen oldala nem tűnt neked fel a kapcsolat alatt.

2022. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
pedig nem tűnt fel. ügyesen csinálta :D
2022. máj. 31. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!