Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz végre jobb?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt párommal, van egy gyerekünk is. Nem régiben kiderült hogy a 4 év alatt folyamatosan más csajokkal flörtölt a neten, kikezdett velük, szexuális dolgokra invitálta őket. Mikor megláttam és kérdőre vontam, azt mondta azért volt mert nem foglalkoztam vele a gyerek megszületése után eleget. (mindezt úgy várta el, hogy minden az én nyakamba szakadt egyedül,sokáig munkanélküli volt úgy sem segített be nekem:D) Mondtam neki hogy ezt igazán meg is beszélhettük volna ezek helyett. Azt mondta ezek a lányok csak pótlékok voltak, és én vagyok az igazi akit szeret... Viszont nekem már semmi bizalmam felé,folyamatosan beugranak a képek és szövegek amiket láttam. Magamat már egyáltalán nem tudom szépnek vagy kívánatosnak tekinteni, hiszen a tipikus csinibabákra ment rá, én meg nem vagyok az. Ez a bizalmatlanság és önutálat változni fog valaha? És ha igen mikor? Volt már valaki hasonló cipőben? Nem tudom mit kéne tennem.. Mindezt úgy, hogy amúgy én kajakra nem tudtam soha ránézni semmilyen más férfira. Csak rá. Annyira tökéletes volt nekem. :)

23/L



2022. máj. 30. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt ennyire nem tartanám viccesnek. Kapásból egy gyerek élete tönkre is ment, a tiedről nem is szólva…
2022. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem ment tönkre senkié. Leültünk és megbeszéltük a dolgokat.. tény hogy egy sárkány voltam sokszor sőt.. sajnos borderlineos vagyok, és nem kezeltettem magam. Ebből adódóan voltak nagyon durva dolgaim amiket tettem vele szemben. Ő meg nem akart elhagyni mert szerette a "normális énem" ezért tette amit tett. De megdumáltuk, én felveszem újra a kezelést és változok és ő is változik. Én pedig hiszek abban, hogy az emberek tudnak változni. Pláne hogy régebben is képes volt változni más dologban amiben kértem. Most így tisztafejjel.. nem mindig az a legjobb megoldás hogy "na elkell hagyni azt jóvan az" pláne ahol egy gyerek is van. Ugyanis ha elég fontos vagy valakinek fog változni. Ha nem, az úgy is hamar kibukik, mert minden titok/hazugság kiderül egyszer. Pontosan azért kötöd össze az életed mással, hogy ne az első bökkenőnél feladjátok, hanem dolgozzatok egymáson,finomítsatok, igazodjatok a másik igényeihez.. Szerintem legalábbis így van. Mindenesetre köszönöm mindenki válaszát! Béke ♥
2022. jún. 4. 09:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kamu jézus gyere le... Azt írtad 4 év alatt FOLYAMATOSAN!! Nem csak az utóbbi időben, amikor csúnyán viselkedtél vele. Ha meg 4 éve csúnyán viselkedsz vele, ami miatt neki máshoz kell szaladgálnia, akkor minek csinált gyereket? Te meg bekajálod ezt a baromságot
2022. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kicsit túloztam a folyamatos 4 évvel. a bébi már a pocakban volt mikor elkezdődtek elszaródni a dolgok. nem volt kedv a szexhez, sok vita, elhanyagolás stb stb. egy olyan szülők általi képet követtem ami akkor azt hittem helyes. Anyám mindig ugráltatta, utasítgatta apámat aki persze ugrott minden szavára. tudatomon kívül kezdtem el követni, ami persze rengeteg vitához vezetett nálunk.. lehet ebből a rövid kis gyakoris történetből az jön le ő egy szörnyeteg, és egy barom vagyok hogy bekajálom amit mondd.. de a hosszabb történetünk szerint, sajnos tényleg én vagyok egy barom, de nem azért mert bekajálom. Igazából pszichiáteremmel is beszéltem, ő is segített rávilágítani az ok-okozat dolgokra.. Végül ha még is csak átbaszna (ami nem így lesz) írok majd ide, hogy megmondjam igazatok volt.. :D
2022. jún. 4. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!