Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy,hogy a stressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy,hogy a stressz miatt a pároddal sokáig nem volt szex? Te hiába próbálkoztá,de a párod nem tudott kielégülni mert annyira nem tudott megkuzdeni a problémàkkal?Hogy lehet ezt nőként megélni,hogy ne sérüljön az önértékelés?(Nőket kérdezek )

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod? Jóval idősebb tőled?

A normális az lenne ha le tudná valahogy vezetni a stresszt. Neki kellene rájönni hogy hogyan. Ha a sport nem elég akkor menjen pszichológushoz (de gondolom hogy nem fog). De az is biztos hogy nem normális párkapcsolat az, ahol az egyik fél kizárja a másikat az életéből azért mert esetleg egy nehezebb időszakon megy keresztül. Pont ilyenkor szokták egymást segíteni a párok, hogy hamarabb átlendüljenek ezen a rosszabb perióduson.

Nem is értem hogy minek neki párkapcsolat?

Mondhatnám azt is hogy csak elővesz téged ha unatkozik, mert jó vagy még valamire (közös programokra), de nálatok még az sem áll fenn, hogy csak szexre használna, mert amit leírtál aszerint még az sem megy neki.

Mivel ez már többször előfordult (mármint hogy nem avat be a dolgaiba) szerintem ez nem fog változni hosszú távon. Lehet hogy ő is érzi hogy vele lelki értelemben nincs minden rendben, ezért vannak már testi tünetei (nem megy a szex) is. Kötődési problémái is lehetnek szerintem. Meg kellene határozni hogy milyen lehet a kötődési mintája (szorongó-aggodalmaskodó, elutasító-elkerülő, bizalmatlan-elkerülő) és ha gond van vele akkor azt kezeltetni kell.


[link]

2022. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Nagyon jól látod a dolgot, sajnos tavaly szó nélkül el is tűnt pár napra, hétre, mert akkor is milliós veszteségei voltak, és nem tudta kezelni velem együtt, aki meg nem érette akkor még hogy működik, és olyan elvárásaim voltak vele szemben, mint egy normálisabb kapcsolatban szokott lenni. Azrán mikor előkerült, bocsnatot kért, én visszafogadtam. Most már tudom milyen, de eddig nem volt ez a probléma a szex terén. Kb egy hónapja kezdődött, nem tud elmenni, de szex volt. Legutóbb az sem, egyszerűen érdektelen és annyira gondterhelt, mikor rákérdztem, kapásból felsorolt öt-hat nagyobb volumenű gondot, ami foglalkoztatja. Kötődése... érdekes. Szerintem bizalmatlan, elutasító és elkerülő. Személyiségéből adódóan semmiféle segítséget nem fogadna el, hisz neki nincsen rá szüksége és rám néz furcsán, ha előhozakodok ilyennel.

2022. máj. 31. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!