Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok le ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le ha egy ellenkező nemű barátotok közölné veletek, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Én vagyok ilyen helyzetben , de nem tudom elmondjam -e az illetőnek.

Igazából már több éves történet, de még mindig hiányzik ha találkozunk. Már nem olyan intenzitással mint annó, meg én is továbbléptem már, de valahogy még mindig felkavar.


2022. máj. 30. 21:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem tartom valószínűnek , hogy még ennyi év után is az lenne (ha valaha az is volt), sőt én se vagyok már az (annyira , hogy felforgassam a jelenlegi életem) de időnként szokott hiányozni. Főleg találkozás után.

De az is para, hogy mi van ha azt mondja hogy igen, én meg közöljem , hogy annyira azért nem ,hogy elhagyjam miatta a jelenlegi párom? Akkor minek mondtam el. Talán ez a legnagyobb para.

2022. máj. 31. 12:25
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó :) szerintem akkor ne háborgasd a dolgot, az idő segít elfelejteni.
2022. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11. ... :D Ez nagyon kínos helyzetet szülhet, ne bolygasd a múltat.

Egyébként sajnos én is átéltem, hogy a legjobb férfi barátom belémszeretett, a vége kapcsolatmegszakítás lett.

2022. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Miért lett vége?

Rossz viszony is lett vagy csak szimplán kevesebbet találkoztok/beszéltek?

2022. jún. 1. 19:11
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bennem lelkileg megtört valami, és neki is könnyebb volt így továbblépni. Nem ápolunk rossz viszonyt, egyszerűen eltűntünk egymás életéből.
2022. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Miért tört meg? Egy vallomás miatt? Bántónak érezted?
2022. jún. 1. 20:03
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Mond el neki!

Ha nő vagy akkor házasság lesz,ha férfi akkor vagy összejöttök vagy örökre elveszted.

Én is voltam ebben a helyzetben.

Hidd el jobb tudni a választ mint örökké kételyek közt vergődni.

2022. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már így kétszer is. Mindkettőnek megmondtam, hogy köszönöm, hogy őszinték voltak velem és megtisztelve érzem magam, viszont nem tudom viszonozni az érzéseiket.

Mondtam, hogy amennyiben el tudják fogadni, hogy én nem fogom meggondolni magam, maradhatunk barátok. Barátként ment tovább az ügy, de már több, mint 2 éve egyikkel sem beszéltem és nem is futottam össze velük, szóval ennyi a nagy sztori igazából.

Szerintem legyél őszinte és ne sértődj meg, ha esetleg meglep a reakciója/válasza. Valószínűleg meg lesz lepve és még át kell majd gondolnia mit is válaszoljon neked erre.

2022. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ez még a jobbik eset. Én attól félek, hogy ő is többet érez/érzett és nagyon megharagszik, hogy annó nem léptem és még csak nem is mondtam neki.

Mostmár nem is akarnám , hogy legyen barmi is de a kivancsisag nem hagy...

2022. jún. 11. 23:55
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Uhh nagyon rosszul... Nem mernék vele találkozni meg jókat csevegni nehogy többet gondoljon bele
2022. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!